שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  תיק "משחק השרוכים" לעיון מחדש

  היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו"ד משה אביבי, החליט לעיין מחדש בחומר החקירה הנוגע למשחק בין בית"ר ירושלים להפועל בית שאן שהכריע את גורל האליפות בעונת 97-98. ההחלטה התקבלה בעקבות דבריו של איתן טייב בראיונות לכלי התקשורת, שלפיהם הורה מנהל הפועל בית שאן, אבי לוי, לשחקנים להפסיד בכוונה במשחק. אבי לוי הודיע כי הוא שוקל תביעת דיבה נגד טייב

  פרשת "משחק השרוכים" שהכריע את גורל האליפות בעונת 98-97 ממשיכה להכות גלים. בהתאחדות לכדורגל החליטו לשוב ולבדוק את דבריו של שחקן הפועל בית שאן איתן טייב, לפיהם מנהל הקבוצה, אבי לוי, הורה לשחקנים להפסיק להתאמץ כדי שיפסידו את המשחק ובית"ר תזכה באליפות. בהתאחדות החליטו לפתוח את תיק החקירה שהתקיימה מיד לאחר האירוע, ולראות אם יש הבדלים מהותיים בגרסאות אז והיום.
  היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו"ד משה אביבי, אמר היום ל-ynet: "אני אעיין בחומר החקירה הקודם, אבדוק מה נאמר שם על ידי אותו שחקן, ורק אחרי קריאת החומר אני אדע אם יש טעם לחדש את הבדיקה או לעשות משהו בנדון".
  גם דובר ההתאחדות, ד"ר יריב בן אליעזר, אמר היום כי הנושא ישוב ויבדק. "צריך לבדוק את העובדות קודם. טייב אמר שהוא הבין מהספסל את הדברים, אבל לא שמישהו אמר לו חד משמעית. אם יהיו ראיות, אז כנראה שהיועץ המשפטי והתובע יעשו משהו בנדון".

  לוי לא פוסל תביעת דיבה

  אבי לוי עצמו הגיב היום על ההחלטה לפתוח בבדיקה מחודשת: "שיבדקו, הם לא ימצאו משהו חדש. הם רשאים לעשות מה שהם רוצים. אני הבנתי מהם שהם לא יתעסקו עם זה".
  עו"ד חנוך קינן, שמייצג את לוי אמר: "ההתאחדות פעלה נמרצות בבדיקה הקודמת שלה באמצעות מודיעין אזרחי. התוצאות היו באופן הברור ביותר, גם בגין בדיקתו של טייב ואנשים נוספים במכונת אמת. בכל מקרה אנחנו, רואים את כל הנושא הזה כעלילה כתוצאה מכך שבית שאן סירבה לקבל לשורותיה בחזרה את טייב. כל העניין כרגע נבדק בהיבט המשפטי".

  אתה מתכוון לתביעת דיבה נגד טייב?

  "כן".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים