שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מאיר לוי "היום תיסגר עסקת בית"ר"
  כך מעריך מאיר לוי, המעוניין לרכוש את בית"ר ירושלים מגד זאבי. נציגו, יהלי כהנוב, נשמע פחות אופטימי: "אם לא נגיע לסיכום עד יום ד', הקבוצה תישאר של זאבי"

  גם אתמול (א') לא הושגה הסכמה סופית על פרטי עיסקת המכירה של בית"ר ירושלים לאנשי העסקים מאיר לוי ומאיר פניג'ל, זאת למרות הסכמה ראשונית על בין באי כוח הקבוצה.
  על פי מאיר לוי, במהלך היום הגיע נציג קבוצת הרוכשים, עו"ד נסים אבולוף, לסיכום עם נציג של קבוצת זאבי השולט בבית"ר ירושלים, בנוגע לכל סעיפי העיסקה. לטענת לוי, כשהוצגה טיוטת החוזה לגד זאבי אחר הצהריים, הוא הביע את הסתייגותו ממספר סעיפים שסוכמו. בנוסף לכך הודיע זאבי כי לא יוכל לקיים פגישה נוספת בערב בגלל התחייבויות קודמות.
  עו"ד אבולוף הודיע בתגובה כי הוא מסרב להגיע לפגישה היום (ב') משום שלטענתו הוא כבר מיצה את המשא ומתן. אם יעמוד בסירובו, יהיה זה עו"ד יהלי כהנוב שייצג את קבוצת הרוכשים בפגישה הגורלית מחר, שעל פי הערכתו של לוי, יכולה להיסגר בה חוזה המכירה של הקבוצה. לוי: "אני מעריך כי מחר יסתיים המשא ומתן בחיוב והקבוצה תימכר".
  יהלי כהנוב, נשמע ספקני מעט והודיע כי הרוכשים הפוטנציאלים מוכנים להמתין עד יום רביעי הקרוב ואז יעזבו את הארץ. "הרוכשים ישארו בארץ עד יום ד'" אמר כהנוב. "אם העסקה לא תסגר עד אז, אז שזאבי ישאר עם בית"ר וזהו. הערב אפגש עם נציגי קבוצת זאבי ורצוי מאד שנחתום כי אחרת הרוכשים יחזרו לארצם ולא תהיה עסקה".

  מיכאילנקו בדרך לטדי

  הקשר האוקראיני, דמיטרי מיכאילנקו, צפוי להגיע במהלך השבוע לישראל וייצטרף לאימוני בית"ר ירושלים, לאחר שלא עשה כן במהלך מחנה האימונים בהולנד.
  שחקן נוסף שמצטרף לסגל הקבוצה הוא קשר הפועל דימונה, אלימלך סייג, שהותיר רושם טוב על המאמן, יוסי מזרחי.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אייל פישר
  זאבי. עדיין אין הסכמה
  צילום: אייל פישר
  צילום ערוץ 5
  מיכאילנקו. ייצטרף השבוע
  צילום ערוץ 5
  מומלצים