שתף קטע נבחר

סקס וטוקיו הגדולה

עירום בטלויזיה הוא פופולרי אבל להתנשק ברכבת זו התנהגות מזעזעת; תלמידות תיכון הן פנטזיה לגיטימית וממומשת, אבל נשים שחיות לבד נחשבות לזולות. בכל מה שקשור למין, התרבות היפנית נעה בין שמרנות מיושנת לבין נועזות בוטה במיוחד

מוסריות ומתירנות מעורבבות יחדיו באופן מוזר עד כדי אבסורדיות בתרבות יפן. ההתנגשות בין הנוקשות הפוריטנית הותיקה, זו המבוססת על ערכים בני מאות שנים, ובין המתירנות שהגיעה ליפן עם תהליך ההתמערבות בשנות ה-80 של המאה הקודמת - יצרה מערכת מורכבת ואולי אפילו דו פרצופית, בכל הקשור לתפיסת היפנים את נושא הסקס.

 

עירום בטלויזיה הוא פופולרי אבל להתנשק ברכבת זו התנהגות מזעזעת, שחקני פורנו מדברים על עבודתם בתוכניות אירוח בטלויזיה, אבל נשים שחיות לבד נחשבות לזולות. אונס מתועד בכל חוברת קומיקס סטנדרטית, אבל תמונות של אברי מין אסורות. המין ביפן נגיש מאוד וענף שירותי הסקס מגלגל ביפן מיליארדים רבים של יינים בשנה ומציע ללקוחותיו מצילומיים אירוטיים

צילום: איי פי

קלאסיים ועד למועדוני חשפנות בהם גברים שוכרים זכוכיות מגדלת כדי לבחון מקרוב את אברי המין של החשפניות.

  

דפי פרסומת צבעוניים מציפים את תיבת הדואר של האזרחים היפנים ובהם מופיעות דוגמניות עירומות בתנוחות לא מוסריות בעליל. התפריט כולל את כל המגוון שבין סקס רגיל לסאדומזוכיזם, מכל כיוון ובכל תנוחה. המחירים, המיקום והטלפונים מודגשים בבהירות.

 

אנשי עסקים הנוסעים ברכבת צפופה יתעלמו מהאנשים הדחוקים לצידם ויעיינו בקומיקס רווי פורנוגרפיה ואלימות. מזכירות ונערות מעלית יברכו מדי בוקר את המעסיקים והלקוחות בתלבושת מעומלנת וצנועה, ובלילה, עם שיער פזור, הן תבקרנה במלונות אהבה, המציעים חדרים מאובזרים במיוחד לכל דורש.

 

המועדונים: לצאת נקי

 

yoshiwara, בקרבת רובע Senzoku, הוא האזור בו פרחה תעשיית המין כבר לפני כמה מאות שנים. כיום העסקים בו הולכים ונחלשים, אבל עדיין פועלים בו בתי המרחץ האירוטיים, ה-Soaplands, מהם יצא הלקוח נקי ורחוץ, אחרי שקיבל טיפול מסור מידיה של מעסה עירומה.

 

באזורי האורות האדומים של טוקיו - בעיקר ברובע רופונגי, ובאזור קבוקיצ'ו שברובע שינג'וקו -  ינסו מקדמי מכירות לפתות אתכם לבחור במועדון שלהם בעזרת חלוקת קונדומים בחינם, כרטיסי הנחה למופעי עירום, או עיון

בחוברות המציגות נשים פוטנציאליות, המוצגות בד"כ כנימפומניות עם חזה ענק ומדים של תלמידת תיכון. 

   

תלמידת בית הספר היא הפנטזיה הפופולרית ביותר ביפן. בוגרות תיכון מוכרות את המדים שלהן לסוחרים, שמוכרים אותם בתמורה - במחיר כפול - למבוגרים. תחתוני נערות, משומשים או חדשים, נמכרים במכונות אוטומטיות בצידי הרחוב, לצד סיגריות ופחיות שתייה. תלמידות מופיעות בקלטות וידיאו פורנוגרפיות, אמיתיות או מצוירות, וכן במגזינים, בחוברות קומיקס ובסרטי טלוויזיה.

 

סקס אחרי הלימודים 

 

Enjo Kosai הוא המונח היפני שמשמעו "'קשר תומך" או "קשר החלפה", כלומר קשר בין גבר יפני מבוגר לבין צעירה, אפילו צעירה מאוד. הוא תומך בה כלכלית, היא תומכת באגו שלו. סקר שתוצאותיו פורסמו לאחרונה מדווח שאחת מתוך עשרים נערות תיכון מנהלת קשר כזה.

  

נערות התיכון מגלמות בדמותן את המונח הלאומי הנערץ "קאוואי", שמשמעו חמוד מתוק ושובב. צמות וקוקיות הן אמצעי מצוין להגברת רמת הקאוואיות. חלק מהנערות מרימות את החצאיות שלהן עד כדי כך שניתן לראות את התחתונים שלהן בשעה שהן עולות במדרגות. מעשה זה מסמן שהן מעוניינות שגברים יפנו אליהן לאחר שעות בית הספר כדי לעשות "החלפה".

 

באזורי המועדונים משדלים חלק מעלוני הפרסומת את הלקוחות להגיע למועדונים בהם מופיעים בנות עשרה, ובהם ניתן גם ליזום ולבצע מגע מיני עם תיכוניסטיות. התחרות בין המועדונים גורמת להם להתפאר בגילאים שהולכים ויורדים, וכל זאת ללא שום תגובה או התערבות מצד המשטרה. 

  

העלייה הניכרת בתופעת הזנות בקרב בני העשרה גרמה להורים יפנים רבים לצאת בקריאה להגן על הילדים מפני סקס. יחד עם זאת, רובם מקבלים את ה"סחר בבשר" כעובדת חיים. גם דת השינטו מגלה סובלנות לנושא וקובעת כי אדם אינו צריך לחוש אשמה בגלל תשוקה, משיכה מינית או אוננות, כל עוד הוא לא רץ לספר על כך לחבר'ה.

  

במשך עשורים יפן חגגה את פסטיבלי הפיריון, המציגים אברי מין ענקיים לעיני כל וטאבו דתי על מין מעולם לא השתרש. אפילו הזנות הוצאה מחוץ לחוק רק ב-1956, והאיסור השפיע מעט מאוד על התנהלות העסקים בפועל.

 

ואם אתם בסביבה:

  

Seventh Heaven.

המועדון מבטיח רקדניות ללא חזיה על הבמה, 4-8 פעמים בלילה.

ריקוד פרטי: 58 דולר. מגע מותר מהמתניים ומעלה. הכסף משולם ישירות לרקדנית.

ריקוד ליד השולחן: 25 דולר. אין כל מגע והכסף משולם ישירות לרקדנית.

משקאות עולים כ-4 דולר, ומי שרוכש בקבוק שמפניה זוכה בריקוד פרטי.

המועדון פועל החל מהשעה 19:00 או 21:00 ועד 04:00, בימים שני - שבת.

כתובת: Social blg.2f, 7-14-1, Roppongi, Tokyo 106-0032. 

 

מועדונים נוספים:

 

Private eyes

Tsk.ccc.b.f,  7-15-31, Roppongi,  Tokyo 106-0032

 

One Eyed Jack

 minato-ku,  7-15-31, Roppopngi, Tokyo 106 0032  

 

עוד על תענוגות יפן:

הכל בדולר, עיסויים , גולף , קראוקה , סנטו, פאצ'ינקו, גיישות , מכשירי חשמל , מספרות , מלונות אהבה . 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רובע קבוקיצ'ו. מקדמי המכירות מחכים לכם
צילום: איי פי
צילום: רויטרס
יריד סקס. יש גם מיטות מיוחדות
צילום: רויטרס
מומלצים