שתף קטע נבחר

המצלמות חשפו: תיעוד מליל הרצח ב"חצי חינם"

לאחר הגשת כתבי האישום בפרשת הרצח של המאבטח יום טוב דואק בסופרמרקט בחולון, פורסם תיעוד מצלמות האבטחה מליל הרצח

מצלמות האבטחה של סניף סופרמרקט "חצי חינם" בחולון תיעדו את רציחתו של המאבטח יום טוב דואק, לפני חג הפסח. כך הותר הערב (יום ב') לפרסום.

 

מוקדם יותר היום, הוגשו לבית משפט המחוזי בתל-אביב שלושה כתבי אישום בפרשה. שלושת הנאשמים הם: מנהל מחלקת הדגים בסופר, מאור כהן, בן 21 מחולון, ושני חבריו, שמעון לוי, בן 32 מרמלה, ואפרים כהן, בן 25 מחולון. השלושה מואשמים גם בקשירת קשר לביצוע שוד בנסיבות מחמירות וניסיון שוד בנסיבות מחמירות. המשטרה מחפשת אחר חשוד רביעי ברצח, שמעון והבה בן 22 מראשון לציון.

 

על-פי כתב האישום, במהלך ינואר 2007 קשר מאור כהן קשר עם אפרים כהן, עם לוי ועם אדם נוסף לבצע שוד אלים תוך כדי שימוש בנשק חם בסופרמרקט ברחוב המרכבה בחולון, כאשר מאור כהן מסר לאפרים כהן אינפורמציה מלאה אותה ידע מתוקף עבודתו בסניף "חצי חינם" בחולון כדי לבצע את השוד. בין היתר מסר מאור כהן מידע על נהלי אבטחה פנימיים, כולל מספר המאבטחים הנמצאים במקום, שעות פתיחה וסגירה של הסופר בסופי שבוע וימי חג, אפשרויות הכניסה למשרדי הסופר ונהלי העברת סכומי הכסף מהקופות השונות אל הקופה הראשית ומשם למשרדי הסופרמרקט.

 

עורכי הדין דוד יפתח ומשה שרמן, המייצגים את הנאשם אפרים כהן, אומרים כי מדובר באדם נורמטיבי ללא עבר פלילי שטוען כי אין לו כל קשר לפרשה. "הלקוח שלנו הוא בחור צעיר, נשוי ובעל מסעדה שטוען כי מדובר בטעות אחת גדולה. כתב האישום מייחס לו מתן אינפורמציה למי שביצעו בפועל את השוד והוא מכחיש זאת בתוקף. אנו נוכיח זאת במהלך המשפט", אמר עו"ד יפתח.  

 

עורך הדין אורי בר נתן המייצג את מאור כהן אומר כי הלקוח שלו "לא שיער בנפשו כי האנשים ששאלו אותו בנוגע לאמצעי האבטחה במרכול יבצעו שוד במקום שבו עבד שנים רבות. הוא אהב את המקום ואת האנשים שעובדים בו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: ניב קלדרון
יום טוב דואק ז"ל
צילום רפרודוקציה: ניב קלדרון
באדיבות משטרת ישראל
והבה. חשוד ברצח
באדיבות משטרת ישראל
הגשת כתבי האישום
צילום: עופר עמרם
מומלצים