שתף קטע נבחר

ז'נבה: אינפיניטי יוצאת לדרך; אצלנו בסוף השנה

מותג היוקרה של ניסאן, שהוקם לפני קרוב ל-20 שנה בכדי להתחרות במותגי היוקרה באמריקה, יערוך הופעת בכורה חגיגית בז'נבה עם דגם חדש. אלינו יגיע המותג ברבעון האחרון של 2008

איניפיניטי, חטיבת היוקרה של ניסאן, תציג בתערוכת ז'נבה FX חדש. מדובר בדור שני לקרוס-אובר היוקרתי הגדול, שלא שווק בישראל באופן סדיר אך הגיע לכאן במספרים נאים בייבוא אישי. הדור החדש מסמן את כניסת אינפיניטי לאירופה, כמעט 20 שנה לאחר שיצאה לדרך כמתחרה לקאדילק ומרצדס באמריקה.

 

ה-FX החדש ימשיך להציע מנוע V8. זה הפרט היחיד אותו מוכנים היפנים לחשוף בשלב זה, וגם אינם מפרסמים תמונות כלשהן של המכונית. את כל הפרטים הם מבטיחים לגלות באירוע מיוחד שייערך ב-4 במרץ בטקס חגיגי מחוץ לאולמות תערוכת ז'נבה. יום למחרת יצטרף ה-FX החדש לתצוגת אינפיניטי בתערוכה, שם יוצגו דגמים מוכרים כמו ה-G קופה וסדאן וה-EX. כל הדגמים הללו ישווקו באירופה החל באוקטובר 2008, וזמן קצר לאחר מכן צפויים לנחות גם בישראל.


אינפיניטי FX. דור חדש בז'נבה, אצלנו בסוף 2008

 

בעבר שווקו אצלנו דגמי אינפיניטי בייבוא אישי, במהלך שהובל על-ידי מספר סוכנויות ייבוא קטנות. מהלך זה נעצר בעקבות קריאה לתיקון עליה הכריזה אינפיניטי בארצות הברית, שחייבה את חברת קרסו, יבואנית רנו-ניסאן לישראל, לתקן את המכוניות במוסכיה. בעקבות כך החליטו בקרסו להפסיק את מתן האישורים לייבוא אישי של מכוניות אינפיניטי, והודיעו כי שיווק מלא יבוצע בשנת 2009, בהתאם לתוכנית החדירה לאירופה של המותג. נכון לעתה, בקרסו הקדימו את התוכניות ומקווים להתחיל בשיווק כבר ברבעון האחרון של 2008.

 

לצורך כך מונה מנהל מותג לאינפיניטי בישראל, אבי קנת. לדבריו, ישווקו אצלנו בתחילה שלושה דגמים - ה-G שמתחרה בלקסוס GS, ה-EX שמתמודד מול ב.מ.וו X3 וה-FX, שמתחרה במרצדס ML.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים