שתף קטע נבחר

חוק הסינון - אין שום פגיעה בחופש הביטוי

מה הקשר בין חסימת אתרי זימה וסטיות אחרות לבין חסימת מידע בכלל. כאילו מה? לא תהיו מעודכנים בתנוחה חדשה? ונניח שהמציאו אחת כזו, זה מה שפוגע בזכותכם לאושר? בחופש המידע?

אתמול בבוקר הבן שלי שאל: "אמא, למה זאבים מייללים מול הירח?". "אני לא זוכרת למה", עניתי. "נבדוק". "כן, נעשה גוגל בערב", הוא אמר.

 

אתם מבינים, לבני בן השבע גוגל הוא האלוהים החדש. האמת? ממש לא בא לי לחשוב מה יקרה אם יום אחד בקרוב הוא "יעשה גוגל" על זאבים ויעלה על לינק ברשת המזמין אותו לצפות בחובבי מין עם חיות. רק כמות השאלות שאני אצטרך לענות עליה שווה לי את שירות החסימה החדש.

 

עוד על חוק סינון אתרים

 

לא מתביישת בגבולות שלי

מה לעשות. ככל הנראה לא ניחנתי באותו עמוד שדרה ליברלי איתן, זה האדיש לשחרור פדופילים ולהשבתם לשכונה שבה הם אוהבים לפעול. וממש אין סיכוי שאלחם עד טיפת דמי הראשונה על זכותם של חובבי פורנו ליהנות מחוויית הגלישה האולטימטיבית.

 

כן, יש לי גבולות, ואני לא מתביישת בהם. ואם יצא במקרה שהגבולות שלי משיקים בנקודה זו לגבולות של ש"ס, אז בסדר. אני יכולה לחיות עם זה הרבה יותר בקלות מאשר עם החשש שלא בריא להשאיר ילד לבד מול מחשב.

 

מספיק זוועות לכולם

הזעקה על הגבלת חופש הביטוי נשמעה טיפה מוגזמת. אני לא ממש רואה קשר בין חסימת אתרי זימה וסטיות אחרות לבין חסימת מידע בכלל. כאילו מה? לא תהיו מעודכנים בתנוחה חדשה? ונניח שהמציאו אחת כזו, זה מה שפוגע בזכותכם לאושר? בחופש המידע? בדמוקרטיה? ממתי בכלל הפכה פורנוגרפיה לשדה הקרב שלנו עם החרדים?

 

תרגיעו, חברים. גם אם נוריד את אתרי הפורנו מסדר היום לא נישאר חפים ממידע. תמיד תוכלו לעדכן את הילדים בענייני הפצצות בעזה, ילדים שחוטפים קסאמים בשדרות, תאונות דרכים מחרידות ברחבי הארץ, שריפות, מעשי אונס ורצח במשפחה, יש מספיק זוועות לכולם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלא ימצא דברים לא הולמים
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים