שתף קטע נבחר

קאמבק לכנסת? יחיאל חזן מתמודד בליכוד

ל-ynet נודע שהח"כ לשעבר, שהורשע בהצבעה כפולה ושלף מהמחסן את מערכת ההצבעה, יתמודד ברשימה הארצית: "ברחוב אני שומע כל יום שצריכים אותי בכנסת"

גם הוא חוזר: חבר הכנסת לשעבר יחיאל חזן מתכוון להתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת. כך נודע הערב (יום א') ל-ynet. "אני מקבל הרבה תגובות ברחוב שקוראים לי לחזור לכנסת, והחלטתי לעשות זאת", אמר חזן. בשבוע שעבר כבר הצהיר בשיחה עם ynet על כוונותיו.

 

התעוררות בליכוד:

 

"החלטתי להתמודד לכנסת ולהמשיך את העשייה הציבורית שלי, לשמירה על ארץ ישראל ולעזרה לשכבות החלשות", אמר חזן ל-ynet. "אני חושב שאבחר במקום ריאלי ברשימת הליכוד הארצית. אני רואה את התגובות ואת הפניות שיש אלי, שצריכים אותי - אחד כמוני שהגיע לכנסת אבל נשאר אחד מהעם. אני שומע את זה כל יום ברחוב".

 

חזן נכנס לכנסת ה-16 לאחר שכיהן כסגן ראש עיריית אריאל ויו"ר סניף הליכוד בעיר. כהונתו הוכתמה בפרשת ההצבעות הכפולות, כשנתפס מצביע עבור ענבל גבריאלי במהלך דיון לאישור על תקציב המדינה. בהמשך, אף תועד במצלמות האבטחה בכנסת, שולף מתוך מחסן את מערכות ההצבעה. "לקחתי את הפאנלים, אך לא את המוח", הסביר אז.

 

בעקבות הפרשה הורשע חזן בבית המשפט על ההצבעה הכפולה ונגזרו עליו ארבעה חודשי

 עבודות שירות וחודשיים מאסר על תנאי. היום אמר כי אינו מאמין שאותה הסתבכות תמנע ממנו מיקום ריאלי ברשימה.

 

לדברי חזן, "אתה יודע שהסיפור של 'המוח' נסגר בגלל חוסר הוכחות. בגלל שהפרעתי להרבה מאוד אנשים בכנסת היו כאלה שדאגו להוציא את הסיפור שלא היה בו לא מיני ולא מקצתי. בנוגע להצבעות - שילמתי את חובי לחברה, אני לא רואה בזה עניין שאפשר וצריך להמשיך לטפס עליו. לא לקחתי דבר לכיסי. לא היה בסיפור הזה כלום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
חזן. קולות מהרחוב
צילום: גיל יוחנן
מומלצים