שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שיחת טלפון מפתיעה: מה רצה ביבי מטל ברמן?
  ביבי בעקבות הברנז'ה התל-אביבית: ל-ynet נודע שיו"ר הליכוד התקשר לאיש התקשורת - שלא רצה להיראות עמו בפומבי. הם סיכמו להיפגש בעוד כשבועיים

  מי קיבל שיחת טלפון מפתיעה? יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, התרשם כנראה מגיוס הסלבריטאים לטובת הפוליטיקה המקומית בתל-אביב, בבחירות לראשות העיר, ולכן התקשר לפני כמה ימים לאיש הרדיו והטלוויזיה, טל ברמן, והציע לו להיפגש ולשוחח בארבע עיניים. כך נודע ל-ynet.

   

  אחרי שהחזיר לליכוד את האליטות הישנות של התנועה, בדמותם של בני בגין ו דן מרידור, ואחרי שחיזק את הפן הביטחוני עם אסף חפץ ויוסי פלד - נראה

   שיו"ר הליכוד מנסה לפנות כעת אל הצעירים מתל-אביב. ל-ynet נודע כי נתניהו שוחח עם שדר "רדיו תל אביב" והציע להיפגש עמו.

   

  ברמן, שהתבטא לאחרונה בתוכניתו ברדיו כי הוא לא יודע עדיין למי להצביע, ויצא נגד מה שהגדיר "העדריות" של הברנז'ה התל אביבית בכיוון ציפי לבני, הופתע מן השיחה, אולם הסכים להיפגש עם נתניהו.

   

  לאחר שברמן התנגד להיפגש עם נתניהו במקום פומבי, מחשש כי תיחשף בתקשורת, נקבע כי הפגישה תתקיים בבית מלון בעוד כשבועיים, על מנת להימנע מצלמים.

   

  נתניהו יזם את השיחה עם ברמן, ככל הנראה בעקבות ראיון שהעניק האחרון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", שבו תקף את יו"ר העבודה, אהוד ברק ואמר עליו כי "הצליח לעשות מעצמו בדיחה פוליטית".

  בנוסף, אמר ברמן בראיון כי הוא מתלבט בשאלה האם להצביע ללבני או לנתניהו בבחירות הקרובות. "אני יודע שזה בניגוד לבון טון התקשורתי התל אביבי השמאלני", צוטט ברמן.

   

  אם יעלה הדבר בידו והשניים ייפגשו - ליו"ר הליכוד צפויה מלאכה לא פשוטה, שכן ברמן טען בראיון כי כלל לא היה שבע רצון מתפקודו של נתניהו כראש ממשלה בעבר. מנגד, גם ה"כוכבים" הפוליטיים שגייס נתניהו לאחרונה לשורות הליכוד מתחו עליו ביקורת נוקבת בעבר - אך אמרו עליו דברים אחרים לגמרי בימים האחרונים.

   

  ברמן אמר כי הוא לא מעוניין להגיב. מלשכתו של נתניהו נמסר: "השניים אכן שוחחו, בעקבות ראיון שהעניק ברמן לעיתון. נתניהו לא הציע לברמן מקום ברשימת הליכוד, וככל הנראה הוא לא יהיה ברשימה, אך הם סיכמו להפגש ולדבר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברמן. מגעים רציניים?
  נתניהו. מוטל בספק?
  צילום: AP
  מומלצים