שתף קטע נבחר

דודו טופז שם קץ לחייו בתלייה בתא המעצר

הבדרן שהואשם בתקיפת בכירי התקשורת שוב ניסה לשים קץ לחייו - והפעם הצליח. ב-7:00 הסוהרים עוד דיברו איתו, כמה דקות אחר-כך הוא נמצא תלוי על הברז, במקלחת של תאו בבית המעצר ניצן. נסיונות ההחייאה לא הועילו, ומותו נקבע

הסוף העצוב של "מלך הרייטינג": דודו טופז שם קץ לחייו בתא המעצר. ב-7:10 בבוקר (יום ה') מצאו סוהרים את טופז תלוי במקלחת של תאו, בבית המעצר ניצן ברמלה. צוותי מד"א הוזעקו למקום והעניקו לו טיפול רפואי, בסיוע רופא של שב"ס, אך נסיונות ההחייאה לא הועילו. גופתו הועברה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר.

 

 

מעט לאחר שנעצר בפרשת תקיפת אנשי התקשורת, בה הוגש נגדו מאוחר יותר כתב אישום חמור, כבר ניסה טופז להתאבד. בשל כך, הוא שובץ בתא מיוחד, יחד עם עוד חמישה עצירים - בתקווה שגם יפקחו זה על זה - עם מעקב רציף של שתי מצלמות במשך 24 שעות ביממה, וביקורי סוהרים תכופים יותר.

 

הכוכב שכבה - הסיקור המלא ב-ynet

  

יחד עם זאת, בתא השירותים והמקלחת שבתוך החדר לא היו מצלמות, מטעמי

צנעת הפרט - ושם טופז הצליח לתלות את עצמו. הוא עשה זאת בישיבה, על הברז שגובהו כמטר אחד, ונעזר בחוט החשמל של הקומקום שבתא. ב-7:00 עוד הספיקו הסוהרים לערוך בדיקה בתא, נכנסו פנימה ואף דיברו עם טופז. הם יצאו, וכעבור עשר דקות הוא נמצא תלוי. 

 

נציב השב"ס, רב-גונדר בני קניאק, מינה ועדת בדיקה שבראשה יעמוד קצין בדרגת תת-גונדר. כמו כן, הועבר דיווח על האירוע למשטרה, שאמורה לפתוח בחקירה.


דודו טופז בתקופת הזוהר (צילום: ערוץ 2)

 

אבי חלק, מרַכז זק"א ברמלה, הגיע וראה את האמבולנס. "דודו טופז היה מוטל על הרצפה אחרי שטיפלו בו מד"א, למעשה הם הרימו ידיים, ואז נכנסנו לתמונה", הוא סיפר. "נתנו לו את הכבוד הראוי לו, ביצענו את הניקיון וטיפלנו בו. הכבל החשמלי נלקח על ידי המז"פ. היום אנחנו בחודש הרחמים והסליחות - ולמעשה הוא נתן את רוחו לבורא עולם".

 

הנפילה: מכות, איומים ואישומים

בתחילת הקיץ הוגש כתב אישום נגד טופז בגין עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, תקיפה הגורמת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, שיבוש מהלכי משפט וסחיטה באיומים - כל זאת בגין תקיפתם של מנכ"ל קשת אבי ניר, סמנכ"לית רשת שירה מרגלית, סוכן השחקנים בועז בן-ציון ותכנון תקיפתו של עמוס רגב.

 

לאחרונה נמצא בדואר מכתב עם קליע ובו איומים כלפי הבדרן והמנחה צביקה הדר.

 לטענת המשטרה, מתוצאות בדיקות טביעות האצבעות עולה כי השולח היה טופז.

 

"מלך הרייטינג" של שנות ה-90 היה אמור להישאר במעצר עד 25 באוגוסט לפחות, לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בו תיארה אותו הפרקליטות כ"רב עבריינים, אדם מסוכן, אלים וחסר גבולות אשר במשך חודשים ארוכים תכנן בקפידה את נקמתו בעולם התקשורת רק משום שחש שכוכבו דעך".

 

ניסיון ההתאבדות הראשון של טופז בכלא אירע ימים ספורים לאחר מעצרו. אז הוא הזריק לעצמו אינסולין לו הוא נזקק כחולה סוכרת, בכמות גבוהה מהנדרש ופונה לבית החולים, שם יוצב מצבו. הפעם, הסוף היה עצוב.

 

בהכנת הידיעה השתתף טל רבינובסקי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו טופז. סופו של כוכב
צילום: ירון ברנר
אמבולנס מפנה את הגופה
צילום: אבי מועלם
מומלצים