שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "מי שלא פה צריך להתבייש"

  חברים ואמנים שחייבים לדודו טופז את הפריצה בקריירה שלהם באו לחלוק לו כבוד אחרון, אבל במקביל נשמעה ביקורת על אלה שהעדיפו להיעדר וגם על התקשורת. ננסי ברנדס: "הוא טעה אבל הפכו אותו לראש ארגון פשע"

   

  פרק חייו הטראגי של דודו טופז שהתאבד אתמול (ה') בתאו בכלא ניצן, נחתם היום עם הבאתו לקבורה בבית העלמין ירקון. הקהל שהתרכז ברחבת הנאומים בכניסה לשער החסד מנה כמה מאות אנשים - בני משפחה, קבוצה של חברים שנותרו נאמנים לו וגם אנשים פרטיים שהגיעו מכל הארץ והפרו את השקט בזעקות כעס ואבל על מותו.

   

   

  בין חבריו שזכרו לו חסד נעורים והגיעו לחלוק כבוד אחרון היו טוביה צפיר, יהורם גאון, יגאל שילון, ציפי שביט, חני נחמיאס, זאב רווח, יהודה ברקן, נאור ציון, פנינה רוזנבלום, מני פאר, חנוך רוזן, שרון אלכסנדר, פלאטו שרון, אריאל זילבר, דפנה ארמוני, עירית ענבי, אילי גורליצקי, אבי טולדנו, דן תורג'מן וליאור סושרד. רובם בחרו שלא לדבר ולהתייחד עם המשפחה האבלה.

   

  ננסי ברנדס נפרד מטופז כשאמר שלמרות האלימות שגילה חברו, אי אפשר למחוק שלושים שנה של עשייה, הדגיש שלא ישכח את ההזדמנות שנתן לו כשהיה רק עולה חדש וביקש מהציבור לראות בו אדם לא שפוי שמעד. אלי אלטוניו, מי ששיחק לצידו בשנה שעברה בטלנובלה "בובות", סיפר שכבר על הסט טופז לא היה בקו הבריאות, וקרא לגלות כעת חמלה לאחר שזה שילם את המחיר הכבד ביותר. פנינה רוזנבלום גרסה שהיחס אליו היה מחמיר בשל היותו מפורסם ונאור ציון, שחייב לו את הפריצה בקריירה, ציין כי נשאר נאמן לתחושותיו ולא התלבט אם להגיע.

   

  יחד עם זאת, רבים אחרים להם נתן במה בתחילת דרכו ומכרים של שנים הדירו את רגליהם מהמקום. כמו כן, לצד נאומי פרידה מרגשים של ילדיו של טופז, התאפיינה ההלוויה בעיקר בהטחת ביקורת רבה כלפי התקשורת ושירות בתי הסוהר שלטענת הנוכחים חרצו את גורלו והביאו אותו למעשה הקיצוני האחרון.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טוביה צפיר ויהורם גאון. נפרדים
  צילום: יריב לוין
  ציפי שביט. חברה קרובה
  צילום: יריב לוין
  לאתר ההטבות
  מומלצים