שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משפחת פנאן מבקשת למנות מנהל עיזבון לנכסים
  אם בקשת המשפחה למנות את עו"ד משה זינגל תאושר - הנושים לא יוכלו לבצע כל פעולה משפטית ברכוש או בכספים. לדברי זינגל, "פנאן עבד כ'זאב בודד', דבר הידוע לכל, ולא שיתף איש מבני המשפחה בעיסוקיו"

  בני משפחת פנאן מבקשים למנות את עו"ד משה זינגל למנהל העזבון של מוני פנאן - כך עולה מבקשה שהוגשה לרשם העזבונות, ומבקשה לצו ירושה שהוגשה לבית המשפט. במידה שתאושר, הנושים לא יוכלו לבצע כל פעולה משפטית ברכוש או בכספים.

   

   

  ככל הידוע פנאן לא השאיר צוואה, ואשתו, שרון פנאן, וילדיו, הם היורשים היחידים. בבקשה נכתב כי נושים שונים טוענים בדבר חובות של פאנן כלפיהם,

  דורשים לקבל את הכסף ולעתים הדרישה מלווה ברמזים בדבר איומים. "היורשים חשים באי נוחות בלשון המעטה לנוכח טענות ודרישות הנושים כאשר אין להם מושג ומידע לגבי החובות או נכסי העזבון", נכתב בבקשה.  

   

  לדברי עו"ד זינגל, המטרה של מינוי מנהל עיזבון היא לפעול מיד לכינוס הרכוש או כספי העיזבון, וכן למנוע מנושים לבצע פעולות שאינן בהתאם לדין. לדבריו, כמנהל העיזבון, הוא מתכוון לחפש את נכסי וכספי העיזבון בכל מקום אפשרי, בארץ ובחו"ל, במיוחד לאור הפרסומים בכלי התקשורת המעלים סכומים והשערות שונות לגבי היקף הנכסים שהשאיר אחריו פנאן.

   

  "לא ידוע לבני המשפחה על נכסים או רכוש כלשהו השייכים למנוח, הוא עבד כ'זאב בודד', דבר הידוע לכל, ולא שיתף איש מבני המשפחה בכל הקשור לעיסוקיו", אמר זינגל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים