שתף קטע נבחר

רישיונות תקשורת ל-012 סמייל טלקום של מימן

חברת אמפל שבשליטת יוסי מימן קיבלה ממשרד התקשורת רשיונות תקשורת שונים, במקומה של 012 סמייל תקשורת. זאת, לאחר שאמפל רכשה את הפעילות של 012 סמייל תקשורת

שר התקשורת, משה כחלון, העניק היום (ה') רישיונות תקשורת לחברת 012 סמייל טלקום בע"מ, הנמצאת בבעלותה של אמפל שבשליטת יוסי מימן, אשר ייכנסו לתוקף עם השלמת העסקה.

 

חברת 012 סמייל טלקום הגישה בחודש שעבר בקשה לקבלת רישינות תקשורת שונים, במסגרתה ביקשה לבוא במקומה של 012 סמייל תקשורת בע"מ, בכל הנוגע לפעילות הבינלאומית ואספקת שרותי האינטרנט. זאת, לאחר שאמפל רכשה את הפעילות של 012 סמייל תקשורת בע"מ.

 

לאחר שהצוות המקצועי של המשרד בחן את הבקשה, וקיבל מהחברה הבהרות והשלמות מידע , הוחלט להמליץ בפני השר לאשר את בקשתם ולהעניק להם רישיון.

 

שר התקשורת כחלון אמר היום: "עמדנו על כך שהרכישה של 012 תתבצע על ידי גורם שאינו אחד מבעלי הרישיונות בתחום הטלקום בישראל וזאת כדי שהתחרות בענף תתרחב ולא תצטמצם. אני מברך את החברה לרגל אישור קבלת הרישיון ומאמין שהדבר יתרום להגברת התחרות בשוק השיחות הבינלאומיות". משרד התקשורת עמד על כך שהרכישה לא תקטין את מספר קבוצות התקשורת מ-5 (בזק, אי.די.בי , פרטנר, HOT ו-012 סמייל) ל-4. 

 

מנכ"ל משרד התקשורת, עדן בר טל, אמר: "העסקה טובה למשק הישראלי ולענף התקשורת, היא מבטאת את מדיניותו הצרכנית של השר לריבוי מתחרים. אנו מקווים כי החברה תתפתח לקבוצת תקשורת ותקדם את התחרות בענף".

 

נציגי הבעלים ברכו את משרד התקשורת על היעילות והמהירות במתן הרישיון, שיאפשר את סגירת העסקה לרכישת 012 על ידי אמפל בקרוב. עוד אמרו, כי 012 אשר תרמה בעבר לתחרות בשוק התקשורת, תמשיך לתרום לתחרות לטובת הצרכנים ובעלי המניות החדשים : "אנו רואים ברכישת 012 פלטפורמה לקבוצה מרכזית בשוק התקשורת בישראל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: אלי אלגרט
משה כחלון
צילום: אלי אלגרט
מומלצים