שתף קטע נבחר

פואד מינה מקורב לראש הרשות להגנת הצרכן

אמנון מרחב, פעיל מפלגת העבודה בעיר מודיעין מונה לתפקיד ראש הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן על ידי שר התמ"ת. בנימין בן אליעזר: "אני מכיר עשרות אלפי פעילי מפלגות, שאינם פסולים בשל כך למשרה"

אמנון מרחב, פעיל מפלגת העבודה בעיר מודיעין, מונה לתפקיד ראש הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן על ידישר התמ"ת, בנימין בן אליעזר. כך נודע ל"כלכליסט". זאת, לאחר שוועדת האיתור של המשרד שבראשותו כבר אישרה אותו כמועמד.

 

  

מרחב, הנמנה עם מקורבי השר, הוא עו"ד בהשכלתו וכיהן בתפקידים שונים בעיריית מודיעין ואף ניסה להתמודד בעבר מטעם מפלגת העבודה על ראשות העירייה.

 

מרחב מונה לתפקיד לאחר שוועדת האיתור למשרת הממונה על הגנת הצרכן והסחר ההוגן, סיימה את עבודתה והמליצה לשר התעשייה, המסחר והתעסוקה, על שני מועמדים סופיים לבחירה. מתוכם, כאמור, בחר השר לתפקיד את אמנון מרחב.

 

בראש ועדת האיתור עמד שרון קדמי, מנכ"ל משרד התמ"ת וחברים בה יעקב ברגר, המשנה לנציב שירות המדינה; סיגלית סייג, סגנית בכירה לחשב הכללי במשרד האוצר; דורית ענבר, המנהלת הכללית של הקרן המתחדשת לקולנוע וטלוויזיה וד"ר אורי ארבל-גנץ מהפקולטה למדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן.

 

מלשכתו של בן אליעזר נמסר: "מרחב אינו 'מקורב' של השר. השר מכיר עשרות אלפי פעילי מפלגות, שאינם פסולים בשל כך למשרה זו או אחרת".

עוד מסר השר ש"הקמת הרשות לסחר הוגן מהווה בשורה של ממש לציבור הצרכנים והסוחרים בישראל. "בכוונתי להפוך אותה לחזקה, ולאפשר לה להיות רשות עם סמכויות אכיפה ובעלת 'שיניים', ועל כן זהו אחד מהנושאים המרכזיים ששמתי על סדר יומו של המשרד. אני בטוח כי אמנון מרחב יצליח להקים את הרשות החדשה בהצלחה מרובה, מאחר שהוא מביא עימו ניסיון מקצועי עשיר הרלוונטי מאוד לתחום", אמר השר.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מינוי לפעיל במפלגת העבודה
צילום: עידו ארז
מומלצים