שתף קטע נבחר

לוזון לברקת ויאמר: "חזרו, פעילותכם חשובה"

יו"ר ההתאחדות פנה לבעלים העוזבים של הפועל ב"ש ומכבי נתניה: "כמי שנפגע בעבר מעבריינים, אני יודע היטב כי אינם מייצגים את אוהדי הכדורגל". לוזון גם שלח מכתב למפכ"ל המשטרה, וביקש להקים צוות מיוחד לטיפול באלימות

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, שלח היום (ב') מכתב למפכ"ל המשטרה, רב ניצב דודי כהן, בעקבות ריבוי מקרי האלימות במגרשי הכדורגל, אותה כינה "פעילות של מיעוט עברייני, שהופנה באופן אישי כלפי מאמני כדורגל בישראל".

 

 

המכתב נשלח בעקבות המקרה בו נאלץ גיא עזורי להתפטר מתפקידו בהפועל באר שבע לאחר שהותקף על ידי אוהדי הקבוצה, ולאחר שהבעלים של המועדון, אלונה ברקת, הודיעה על עזיבתה, כמו גם הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר. במכתבו ביקש לוזון ממשטרת ישראל להקים צוות מיוחד, יחד עם ההתאחדות לכדורגל, שידון בדרכים לעקור את תופעות האלימות מהספורט הישראלי.

 

במכתב ציין לוזון: "אני מבקש ומצפה כי משטרת ישראל תשכיל להפריד בטיפול המודיעיני והמשטרתי בין אוהדי כדורגל אמיתיים, לבין עבריינים שמתעלים את

הפעולות האלימות שלהם למגרשי הכדורגל".

 

יו"ר ההתאחדות אף שלח מכתב לאלונה ברקת ודניאל יאמר, בו קרא להם לשוב ולשקול את החלטתם לעזוב "לטובת הכדורגל הישראלי". במכתבו הביע לוזון את הערכתו הרבה לפעילותם של ברקת ויאמר בשנים האחרונות, ועל השקעתם ממרצם, זמנם וכספם לטובת הכדורגל הישראלי. הוא קרא להם להיפגש עימו בהקדם, על מנת לדון באמצעים מעשיים לטיפול בתופעות האלימות.

 

"כמי שנפגע בעבר מאלימות של עבריינים מעטים, אני יודע היטב כי אלה אינם מייצגים את אוהדי הכדורגל הישראלי", כתב לוזון. "אני רואה חשיבות רבה בהמשך פעילותכם בכדורגל, למען קידום ערכים ספורטיביים וחינוכיים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים