שתף קטע נבחר

המרכזייה של פלאפון: "כל הקווים תפוסים"

לקוחות מתוסכלים מוחים: כשמתקשרים למוקדי פלאפון, שומעים הודעה המבשרת שהקווים תפוסים. התופעה הזאת מתווספת להמתנה ארוכה מהמקובל במוקדי השירות של כל חברות הסלולר. פלאפון: "נערכנו מבעוד מועד לביקושים"

האם המרכזייה של פלאפון אינה עומדת בעומס? מאז 1 בפברואר ישנם זמני המתנה ארוכים מהרגיל במוקדי השירות הטלפוניים והפרונטליים של חברות הסלולר, אבל נראה שכבר למעלה משבועיים שלקוחות פלאפון שומעים הודעה לפיה כל הקווים במוקד תפוסים.

 

 

לקוחות מתוסכלים מספרים כי בעת האחרונה, שירות הלקוחות הטלפוני של החברה אינו נגיש באופן רציף, לא דרך הסלולרי (166*) ולא דרך קווי בזק (1-800-050-050). הלקוחות דיווחו ל-ynet, שכאשר ניסו להתקשר, שמעו הודעה שמבשרת להם ש"כל הקווים תפוסים". גם לקוחות שניסו בימים האחרונים להתקשר ל-*122 או למוקד התמיכה 050-7077766, הגיעו למענה קולי שאומר - כל הקווים תפוסים. 

 

"נראה כאילו מערך השירות של פלאפון התמוטט", כתב ל-ynet לקוח מדוכדך. "לקוח אחר כתב ל-ynet: "זמן ההמתנה ב*166 ממושך וכשהם עונים, אחרי 30 דקות, השיחה מתנתקת. בשיחות אחרות קיבלתי צליל תפוס, אתה אפילו לא מגיע לתקליט שלהם. אני לקוח פלאפון כבר שנים ודבר כזה עוד לא קרה לי". לקוחה סיפרה ל-ynet: "בשבוע שעבר, נראה היה שהמוקד בקריסה טוטאלית. איך יתכן שכל הקווים תפוסים? מעולם לא נתקלתי במצב כזה. נכון להבוקר (ב') ב-*166 עדיין תפוס".  

 

הסיבה לעומס היא כניסתה לתוקף של הפחתת קנסות היציאה. עקב כך, לקוחות חברות הסלולר החלו לבקש להתנתק או לברר על מסלולים חדשים ביתר שאת. חברות הסלולר טוענות שנערכו לכך מבעוד מועד, אולם המציאות בשטח מראה אחרת. זמני ההמתנה במוקדי שירות הלקוחות הגיעו גם לשעה וחצי, ולקוחות דיווחו על המתנה של למעלה מ-3 שעות במוקדי שירות הלקוחות הפרונטליים. 

 

מפלאפון נמסר: "אכן במהלך הימים האחרונים אנו חווים ביקושים גבוהים, אליהם נערכנו מבעוד מועד, ואף תגברנו בעובדים רבים את פתחי השירות שלנו.

 

מדי ערב, מאות מנציגי השירות של פלאפון משתדלים לחזור טלפונית ללקוחות שפנו במהלך היום, ובשל העומס בחרו שלא להמתין. על פי כל האינדיקציות שבידינו, הדבר מצמצם משמעותית את זמני ההמתנה ומגביר את שביעות הרצון של לקוחותינו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים