שתף קטע נבחר

אלוהים-אללה שונא רצח

כל עוד תומכים אנשי דת מוסלמים ברצח הזה, לא יהיה שלום ולא יועילו שום שיחות. קנאי הדת מובילים את הפלסטינים מאסון לאסון. אך "תג מחיר" הוא היסחפות אחרי הרשע שלהם

לב כולנו עם משפחת פוגל האהובה והשבורה, עם איתמר ונווה-צוף, עם יישובי השומרון. הרגשה קשה של אבל כלל ישראלי היא הנשק הסודי שלנו נגד הטרור הנפשע של ארגוני הרצח, הנושאים את שם א-ללה לשווא. כל עוד תומכים אנשי דת מוסלמים ברצח הזה, לא יהיה שלום ולא יועילו שום שיחות. מאז המופתי צורר היהודים, מובילים קנאי הדת את הפלסטינים מאסון לאסון, והם גם מסוגלים להביא חורבן גמור על עמם ועל ארצם.

 

א-ללה שונא רצח.

 

טבח המשפחה - הכתבות האחרונות ב-ynet:

 

רק דבר אחד עלול לרסק את האחדות של כלל ישראל עם אבל המשפחה, ועם ההתיישבות בשומרון, וזהו "תג מחיר". זו היסחפות אחרי הרשע שלהם. אם נתנהג כמותם, נאבד את הצלם, את העם ואת האדמה.

 

ה' שונא רצח.

 

אנו יושבים בשומרון לא בגלל צדקתנו אלא "ברשעת הגוים האלה" (כמו שכתוב בתורה, דברים ט' ה), ומכוח אחדות הרצון של כלל ישראל להגן על עצמנו בארצנו ההיסטורית. הרצון הזה מתבטא במדינת ישראל ובצה"ל. "תג מחיר" מבטא את הייאוש מהמדינה ומצה"ל, והוא הופך את המרחב לזירה של מלחמת שבטים וכנופיות. אם ניגרר למלחמה כזאת, נפסיד.

 

איך אני יודע? מה שאומר לי השכל שלי והמוסר שלי כבר כתוב בתורה – יעקב אבינו היה הראשון שניסה להתיישב בשכם. אונס דינה ונקמת הטבח של שמעון ולוי, גרמו לנסיעתו משם. הקרבות שפרצו שם (לפי מדרש "ויסעו"), ואפילו "חִתַּת א-להים" שנפלה על הערים מסביב (בראשית ל"ה ה), לא יכלו

למנוע את נסיגת יעקב משכם, ומאות שנים עברו עד שחזרו לשם בני יוסף, ולא שמעון ולוי.

 

מי שמאמין בתורה, איננו יכול לחשוב, לדבר ולפעול נגד יעקב אבינו.

 

ברגע נורא זה, מצווים כולנו להתאחד, לקרב את עם ישראל אל ההתיישבות היהודית בשומרון, ולא לנהוג כמו הרשעים שמסביב.

 

ומילה אישית לסבא חיים פוגל (שאני זוכר מבני עקיבא) ולמשפחתו הנפלאה – כולנו בוכים אתכם, וכולנו מתחזקים יחד אתכם. ה' יגדור פרצות עמו, וירפא שבר נחלתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב יואל בן נון
צילום: דודי ועקנין
אודי פוגל. נרצח במיטתו
צילום רפרודוקציה: אמציה האיתן, אולפני אתרוג
מומלצים