שתף קטע נבחר

משפחתה של חן אפרת: היא אכלה ב"לה גופרה"

פרקליט משפחתה של הצעירה שמתה בגלל שוקולד עם אגוזים, אומר שהוציא צו המורה על איסוף ראיות מהמסעדה התל-אביבית. עובדי המקום טוענים שאינם זוכרים אותה. "משתתפים בצער המשפחה ולומדים את המקרה", הגיבו ב"לה גופרה"

יום לאחר שנודע על המקרה הטראגי, משפחתה של חן אפרת יוצאת למאבק במסעדה שבה לטענתה אכלה את המנה שגרמה למותה: "לה גופרה" שבמרכז תל-אביב. "למדנו על המקרה במצער דרך אמצעי התקשורת. אנו למדים אותו ומשתתפים בצער המשפחה", אמרו מנגד במסעדה.

 

מנהל המסעדה שברחוב אבן גבירול אמר ל-ynet כי הוא בהלם ומתקשה להאמין שהמקרה אירע שם. "באותו ליל חמישי בשבוע שעבר היה עמוס ושוקק באנשים", סיפר, "אנחנו רגישים מאוד ללקוחות אלרגיים ואף פעם לא לוקחים סיכון, גם במקרים של לקוחות שמתריעים מראש כי הם רגישים לגלוטן, וגם כשיש לנו ספק אנחנו לא מעזים להגיש ללקוח מנה עם חומר אלרגני". 


עורך הדין של המשפחה במסעדה (צילום: יובל חן, "ידיעות אחרונות")

 

משיחות שקיים ynet עם צוות המסעדה, בהן מלצריות במקום, עולה כי איש מהם לא זוכר את המקרה שבו התלוננה אפרת על כאבים לאחר שאכלה מהקינוח, שהכיל שוקולד עם אגוזים, כפי שסיפרה אתמול אמה מלכה. כמו כן בבית הקפה הוסיפו כי במהלך השבוע האחרון שום גורם רשמי או מטעם המשפחה לא פנה אליהם בטענות או בדרישות להסברים כלשהם.

 

פרקליטה של משפחת אפרת, עו"ד אלעד אוהבה, אמר כי המשפחה שוקלת מחדש אם להגיש תלונה למשטרה,

 וכי משרדו נערך בשלב זה להגיש תביעת פיצויים אזרחית נגד המסעדה. "הוצאנו מבית המשפט השלום בתל אביב צו שמורה על תפיסת ראיות מהמסעדה ובימים הקרובים נמשיך הליך איסוף הראיות ופענוחם", הוסיף.

 

מוקדם יותר הובאה אפרת למנוחות באילת, בהלוויה בה השתתפו כ-2,000 איש. "בואי אלי חן, למה הבת שלי? למה הבת שלי?", אמרה אמה, שהתנחמה בכך שאיבריה של חן נתרמו: "הצלת הרבה אנשים, עזרת להרבה אנשים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסעדת לה גופרה
צילום: דרור עינב
חן אפרת
צילום רפרודוקציה: ירון ברנר
היו םבלוויה באילת
צילום: יוסי דוסנטוס
מומלצים