שתף קטע נבחר

מעצב שיער ליום אחד

ככל הנראה ישיבה מול מראה נוסכת בנו פתיחות, אחרת איך תסבירו את התופעה של הכסא במספרה, שלעיתים מחליף את ספת הפסיכולוג, והספר (סליחה, מעצב שיער) שחוץ מעבודת מספריים מדוייקת ופן מפואר צריך להצטייד גם בכושר הקשבה אינסופי. שלחנו את כתבנו להיות מעצב שיער ליום אחד

אם יש מקום שכל פאשניסטה מקפידה לבקר בו לפחות פעם בחודש - זה אצל הספר. אין כמו פן, צבע חדש או תספורת מרעננת כדי לעשות לנו הרבה טוב על הלב ובעיקר לקטוף מחמאות מהחבר'ה. לכן, הפעם שלחתי את עצמי להיות ספר ליום אחד. האמת היא שאחרי שכבר הספקתי לעצב שמלה ליום אחד, לא תיארתי לעצמי כמה קשה זה כבר יכול להיות לחפוף שיער ולעשות פן. אבל כן, היה מפרך בהחלט.

 

עוד כתבות באתר לאשה

 

 

"הדבר הכי קשה מבחינתי במקצוע הזה הוא לרצות את הלקוחה", מסביר לי מעצב השיער יניב קצב (ממספרת ערן ויניב קצב ברחוב אבן גבירול בתל אביב). "כל אישה באה עם הרצונות שלה, עם מה שהיא ראתה בעיתון והתפקיד שלך זה ללוות אותה ולגרום לה להבין שיש דברים שלא מתאימים לשיער שלה. אני יכול להגיד לך שאני אף פעם לא אתן למישהי לעשות משהו שהוא לא מתאים לה ובכלל אנחנו רואים את עצמנו פה רופאים של שיער".

 


כתבנו עם יניב קצב ולקוחה. "רופאים של שיער" (צילום מתוך הווידאו)

 

"בסוף גם שטפתי כלים"

אז מה עשיתי ביום ההתמחות שלי כמעצב שיער (רופא) ליום אחד? חפפתי ועשיתי פן אבל גם שטפתי כלים ועשיתי את כל העבודות השחורות במספרה. בעיקר למדתי שהקושי הגדול הוא באמת ללוות לקוחה, לחפוף לה את השיער בלי להרטיב את כל הפנים שלא לדבר על מלאכת הפן שהורידה לי מספר שנים מהחיים.

 

"צריך להרגיש את הלקוחה", זורק לי יניב. "הדבר שרץ לי כל הזמן בראש שלשיער מחובר בן אדם. אז את הכל צריך לעשות בעדינות".

 

  • מה עם נשים שאין להן זמן לשבת במספרה כל כך הרבה שעות?

"אני מאמין שפן צריך לעשות אצל ספר, אבל נגיד לצבע שזה באמת לוקח הרבה זמן יש מוצר למשל של אינדולה שכל אישה יכולה לעשות איתו צבע בעשר דקות. יש הרבה פתרונות היום שיכולים לעזור לנשים, אבל בכל מקרה חשוב להתייעץ עם הספר על כך".

 

בסופו של דבר, גם יניב הציע שאני אשמור על העבודה שלי, והאמת היא שאני יכול להבין גם למה. לחפוף לאנשים את השיער, מעולם לא היה הקטע שלי.

 

  • לצורך צילום הכתבה אביב התארח במספרה של ערן ויניב קצב לאינדולה.

 

 
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שזה אי אפשר לתאר. כתבנו והקליפס הנצחי של המספרות
צילום: אסי כהן והילה ספאק
פן הוא לא יודע לעשות. מזל שהוא יודע להתלבש
צילום: אסי כהן והילה ספאק
תודה ללקוחה שתרמה את ראשה ומחלפותיה הנאות
צילום: אסי כהן והילה ספאק
לאשה בפייסבוק
מומלצים