שתף קטע נבחר

ת"א: מגדל משרדים יוקם בתחנה המרכזית הישנה

מגדל בן 10 קומות יוקם על מגרש בן דונם בקרן הרחובות סלומון והרכבת. על חלק מהמגרש קיים בניין משרדים המשמש חלק מהנהלת בנק הפועלים

עוד פרויקט מצטרף לחידוש מתחם התחנה המרכזית הישנה של תל אביב: הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז תל אביב במשרד הפנים הפקידה להתנגדויות הציבור את תוכנית (תא/3859) להקמת מגדל עסקים בן 10 קומות בפינת הרחובות סלומון והרכבת במתחם התחנה המרכזית הישנה בעיר.

 

עוד בערוץ הנדל"ן :

 

מדובר במגרש של כדונם שכיום עומד על חלקו בניין משרדים המשמש חלק מהנהלת בנק הפועלים. מגרש סמוך שבפינת הרחובות סלומון והרכבת נמצא כיום בהליכי קבלת היתר בנייה על פי תוכנית מאושרת. זכויות הבנייה למגרש הם 3,800 מ"ר. בנוסף תוקם בו חניה תת-קרקעית, והכניסה לחנייה תהיה באמצעות רמפה משותפת למבנה ולמגרש הסמוך.

 

האזור מוגדר על ידי משרד הפנים והעירייה כחלק מהמע"ר (מרכז העסקים העירוני) של תל אביב, שמאופיין בבנייה בגובה בינוני. במתחמים שמזרחית ומערבית אליו יוקמו בעתיד בעיקר מגדלים של עשרות קומות ודווקא מתחם התחנה הישנה אמור להישאר מתחם נמוך בנייה ברובו.

 

חלקו המרכזי של המתחם צפוי בסופו של דבר להכיל גם כמה אלפי יחידות דיור וחלק מהרחובות בו ירוצפו ויהווה מרכז בילוי בדומה לשכונה פלורנטין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתחם התחנה המרכזית הישנה בת"א
באדיבות עיריית תל אביב
מומלצים