שתף קטע נבחר

התחרות מתקרבת: אורנג' תציע "תוכניות ברורות"

פרטנר מתכוננת לבואן של חברות הסלולר החדשות ותציע תוך בשבוע הבא 6 חבילות חדשות אותן היא מציגה כ"ברורות ומובנות", תחת המותג "אורנג' clear". מדובר במסלולים בלי מכשירים בשיטת חיוב-זיכוי ובלי חיוב על חריגה בגלישה בארץ

סוף סוף? חברת פרטנר תשיק ב-6 בדצמבר שש חבילות חדשות תחת השם אורנג' clear, אותן היא מציגה כ"ברורות ומובנות". מדובר בתשובה לתחרות שבדרך: ב-5 או ב-6 בדצמבר רמי לוי אמור להתחיל לשווק שירותים סלולריים, אחריו תחל בפעילות סלראן Five ועד סוף 2012 יפעלו כאן לפחות שמונה מפעילים סלולריים.

 

 

המסלולים החדשים כוללים דקות, הודעות sms וחבילות גלישה במחיר חודשי ידוע וברור, ואינם כוללים תנאים המחייבים את הלקוח לעמוד ברמת שימוש/ הוצאה קבועה על מנת לקבל זיכוי. בכל חבילות הגלישה בתוכניות הללו לא יהיה חיוב על חריגה בגלישה בתחומי ישראל. זאת בדומה למהלך של סלקום בינואר השנה, אז שינתה החברה את מודל התשלום על חבילות גלישה, מתשלום לפי נפח לתשלום לפי מהירות, ללא תעריפי חריגה. גם רמי לוי יציע חבילות גלישה במחיר חודשי קבוע.

 

לפי פרטנר, התוכניות כוללות שירותי אחריות ותחזוקה "במחירים אטרקטיביים לרוכשים או משדרגים מכשירים בחברה". החברה מסרה כי תפרסם את מחירי המסלולים בעוד שבוע, סמוך למועד השקתם.

 

"הנחות היסוד העומדות בבסיס ההצעות החדשות, היא הצעה כוללת, פשוטה ומובנת ללקוח, חשבונית ברורה ומובנת ללא הפתעות", מסר מנהל חטיבת השיווק, התוכן ומנועי הצמיחה של פרטנר יעקב קדמי. "בנוסף ליכולת של הלקוח להתאים לעצמו את התוכנית ואת המכשיר לצרכיו ותקציבו, מוצעים גם שירותי אחריות ותחזוקה במחירים מוזלים וזאת על מנת לאפשר שקט נפשי ובטחון.

 

"התוכניות החדשות המושקות נבנו לאחר מחקרים ובדיקות רבות שנעשו עם לקוחות החברה כולל בחינה מבוקרת שנעשתה בשבועות האחרונים במספר מרכזי שירות ומכירה של החברה, בהם הוצעה התוכנית ללקוחות. במסגרת הבחינה נערכו מחקרי שביעות רצון ומהם עלתה שביעות רצון גבוהה מפשטות התוכנית וההצעה על כל פרטיה וכדאיותה הכלכלית ללקוח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
אורנג'. שירותי תחזוקה במחירים "אטרקטיביים"
צילום: יוגב עמרני
מומלצים