שתף קטע נבחר

234 מיליון שקל הפסד לדלק נדל"ן ברבעון השלישי

הגירעון בהון העצמי של חברת הנדל"ן זינק ל-2.2 מיליארד שקל, לעומת הון עצמי שלילי של 1.16 מיליארד שקל בתום 2010. החברה רשמה ירידת ערך של 127 מיליון שקל בגין נכסיה

בשעה שבה דלק נדל"ן נמצאת במגעים לגיבוש הסדר מול מחזיקי איגרות החוב שלה, מצבה הפיננסי רק הולך ונעשה גרוע יותר, כך עולה מהדוחות הכספיים של החברה לרבעון השלישי שפורסמו היום.

 

 

כצפוי, רואי החשבון של החברה הותירו הערת "עסק חי" בדוחות שמשמעותה כי קיימים ספקות משמעותיים להמשך פעילותה העסקית.

 

בשורה התחתונה רושמת החברה, הנמצאת בשליטת יצחק תשובה, הפסד ענק של 234 מיליון שקל ברבעון השלישי. מאז תחילת השנה גדל הגירעון בהון העצמי של חברת הנדל"ן מ-1.16 מיליארד שקל ל-2.2 מיליארד שקל, בעקבות ההפסדים שרשמה החברה.

 

תזרים המזומנים של החברה מפעילות שוטפת היה גם ברבעון החולף שלילי והסתכם ב-49.7 מיליון שקל, זאת בהשוואה לתזרים מזומנים שלילי מפעילות שוטפת של 77 מיליון שקל ברבעון המקביל. בשורה התחתונה נותרו בקופת החברה 1.9 מיליון שקל בלבד.

 

ב-20 בנובמבר פרסמה החברה את המתווה של פרופסור אמיר ברנע להסדר חוב בחברה. על פי אותו מתווה יומרו איגרות החוב הקיימות של החברה לשתי סדרות חדשות בהיקף של 1.2 מיליארד שקל, כשאחת מהסדרות תהיה סדרת אג"ח להמרה. בנוסף יקבלו בעלי האג"ח 70% ממניות החברה.

 

הכנסות החברה מהשכרת נכסים הסתכמו ב-203.2 מיליון שקל, ירידה של 11% לעומת הכנסות של 230.4 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך הכנסות החברה הסתכמו ב-291.2 מיליון שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים