שתף קטע נבחר

הייתם בבית חב"ד בחו"ל? בואו לזהות את השליח

רק במשך ארבעה ימים בשנה נמצאים אלפי שליחי חב"ד במקום אחד. ynet מפרסם לראשונה את התמונה הקבוצתית שלהם באיכות גבוהה במיוחד - ואתם מוזמנים לחפש את השליח שאתם מכירים, ואת ה"כפיל" של הרבי. מצאתם? טקבקו

פעם, כדי להמחיש את הנוכחות של חב"ד בכל נקודה על הגלובוס, אמרו שאנשיה נמצאים בכל מקום שאליו הגיעה קוקה-קולה. אחר כך התבדחו שהתהפכו היוצרות והמשקה הפופולרי מגיע לכל מקום שבו נמצאת חב"ד. ב"כינוס השלוחים" העולמי שננעל בתחילת השבוע בניו-יורק המשיכו להשתכלל וזה כבר נשמע כך: "אפילו האו"ם לא מכיר את כל המדינות שאנחנו נמצאים בהן".

  

עוד בערוץ היהדות  - קראו:

 

רק במשך ארבעה ימים בשנה אפשר למצוא במקום אחד את אלפי שליחי הרבי מלובביץ', שבימים כתיקונם פזורים ב-77 מדינות בעולם. זה קרה בסוף השבוע האחרון בכינוס המסורתי שנערך במרכז החסידות בשכונת קראון-הייטס שבברוקלין. זו הייתה גם ההזדמנות השנתית היחידה לצלם את כולם ל"תמונת המחזור" – זו שהפכה עם השנים לסמל חב"די ולמקור השראה עבור הדור הצעיר, השליחים שבדרך.

"צבא השלוחים" (צילום: ברוך עזאגווי) (צילום: ברוך עזאגווי)
"צבא השלוחים"(צילום: ברוך עזאגווי)

 

השכלולים הטכנולוגיים לא פסחו על חב"ד, והשנה, לראשונה ב-30 שנות הכינוס, איכות התמונה היא כזו שניתן לזהות בה את פניו של כל אחד מאלפי המשתתפים. במרכז השורה הראשונה - רבנים ועסקנים בכירים בתנועה, כמו ראש מפעל השליחות העולמי, הרב משה קוטלרסקי, ויו"ר צעירי חב"ד בישראל, הרב יוסף יצחק אהרונוב, האחראי על המערך בארץ, וסביבם, על גבי טריבונות, השליחים עצמם.

 

עם השנים פיתחו המצולמים – בעיקר מהשורות האחרונות - שיטות שונות ומקוריות שבאמצעותן יבלטו בתמונה וניתן יהיה לאתרם בה בקלות (שהרי ידוע ומקובל שכל החב"דניקים נראים בדיוק אותו דבר): חלקם מתעטפים בצעיף בצבע "צעקני", אחרים בעניבה בוהקת ויש שלגמרי במקרה אוחזים בידיהם חוברת דברי תורה בכריכה ורודה או כתומה. וזה עובד.

 

ynet מפרסם לראשונה את התמונה באיכות הגבוהה, ומזמין אתכם, הגולשים, לחפש בה את השליחים המוכרים לכם – אלה שפועלים באזור מגוריכם או זה שהתארחתם אצלו בטיול למזרח הרחוק, וגם את האחד שנראה בדיוק כמו הרבי מלובביץ', כפיל מושלם של "המשלח". זיהיתם? שתפו את כולנו בטוקבקים. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
הרבי מלובביץ'. מצאתם את הכפיל?
צילום: שאול גולן
מומלצים