שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אלק בולדווין השתולל במטוס - ונזרק לפני המראה
  השחקן התעלם מבקשות הדיילים לכבות את הסלולרי, רץ לעבר השירותים, חבט בדלת והבהיל את הטייסים של "אמריקן איירליינס". דובר מטעמו טען: הוא הופלה ביחס לנוסעים אחרים
  "קרב ענקים" התפתח בימים האחרונים בין חברת התעופה "אמריקן איירליינס" והשחקן האמריקני אלק בולדווין, לאחר שזה הורד מטיסה של החברה. חברת התעופה אף כינתה אותו כ"חצוף במיוחד". בולדווין מצדו לא נותר חייב וטען כי אחד מהדיילים במטוס נהג בדרך שאינה ראויה, והפלה בינו לנוסעים אחרים בטיסה.

   

  עוד בערוץ התיירות: 

    

  חילופי המהלומות המילוליות החלו לאחר שביום שלישי השבוע סירב השחקן לכבות את המכשיר הסלולרי שלו, זמן קצר לפני שהמטוס המריא מנמל התעופה בלוס אנג'לס. הוא אף הכריז לאחר מכן כי זו הפעם האחרונה שהוא טס ב"אמריקן".

   

  בסדרת ציוצים בטוויטר סיפר בודלווין שנדרש לעזוב את המטוס, לאחר ששיחק במכשיר הסמארטפון שלו במשחק Words with Friends. כל זאת, לטענתו, בעוד המטוס ממתין ב"גייט" ללא תנועה.

   

  מנגד, טענה חברת התעופה שהשחקן התעלם מהבקשה לכבות את המכשיר הנייד, רץ לעבר השירותים, חבט בדלתות והפחיד את הטייסים. "מכיוון שלקוח קולני במיוחד זיהה את עצמו פומבית כמי שהורד מטיסת אמריקן איירליינס – בחרנו לפרסם את העובדות בנושא זה", פורסם מטעמה של החברה.

   

  בהזכירה את הצורך בכיבוי מכשירים סלולריים כאשר דלתות המטוס נסגרות – החברה הוסיפה: "הנוסע סירב לכבות את המכשיר כאשר התבקש לעשות כן.
  הנוסע נעמד על רגליו כאשר שלט חגורות הבטיחות היה מואר – ולקח עמו את המכשיר הסלולרי לכיוון השירותים. הוא חבט בדלת בעוצמה כה רבה שהצוות בקוקפיט נבהל, למרות שהדלת היתה נעולה".

   

  לפי הודעת החברה, הטייסים ביקשו את התערבותו של צוות הדיילים, ואלה נענו באופן חצוף בידי הנוסע, ובכינויי גנאי פוגעניים. לפיכך הוא התבקש לרדת מהמטוס. דובר מטעמו טען כי הצוות נהג בו שלא בהגינות, שכן נוסעים רבים אחרים במטוס המשיכו להשתמש בטלפונים, מבלי שהתבקשו לכבותם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים