שתף קטע נבחר

החיילת שהותקפה על-ידי חרדי: זו הקצנה מצערת

"זה מאוד פוגע שמתנהגים ככה בעם שלנו", אמרה ל-ynet החיילת שהותקפה על-ידי חרדי באוטובוס. על התקרית היא סיפרה: "הוא הסתכל עליי ושאל: 'למה את פה?' הוא קילל אותי 'פרוצה, שיקסע'"

דורון מטלון, החיילת שחרדי קרא לה פרוצה באוטובוס בירושלים, אמרה אחר-הצהריים (יום ד') כי זו לא הפעם הראשונה שהיא נתקלת ב"הדרת נשים" בתחבורה הציבורית. "זה מאוד פוגע שמתנהגים ככה בעם שלנו. אמנם אני חילונית והוא חרדי, אבל עם כל הכבוד אנחנו באותו העם", היא אמר ל-ynet.

 

דיווחים נוספים ב-ynet על ביזוי נשים:

אותי רגמו, על אמא ירקו. כל מפגין והסיפור שלו

משרד התחבורה: הושיבו אותך מאחור? תתבעי

מדוע אים שירת נשים בכנסת? נוהל לא כתוב

 

המקרה אירע בקו 49 בשדרות אשכול. לאחר שהתקרבה לצד הקדמי של האוטובוס במטרה לשלם, חרדי צעק לעברה לחזור אחורה. היא סירבה, והוא קילל אותה. סדרן של אגד פנה למשטרה, והיא עצרה אותו. "זו הקצנה מאוד מצערת שמתרחשת לנו בארץ. זה קו שאני יודעת שהוא כשר למהדרין, אך אני עושה בו שימוש כל הזמן".

 

היא שיחזרה את אירועי הבוקר: "כל הסיפור התחיל בגלל אשה חילונית שהגיעה מאחור בשביל לשלם על הנסיעה. רציתי לפנות לה מקום, אך החרדי שישב שם אמר לאותה אשה 'למה את מגיעה לחלק הקדמי של האוטובוס? את אשה'. הוא הסתכל

 עליי ושאל: 'גם את, למה את פה?'. אז אמרתי לו שכמו שהוא לא רוצה לראות את הפנים שלי, אני לא רוצה לראות את הפנים שלו, ואז הוא קילל אותי 'פרוצה, שיקסע'".

 

מטלון סיפרה כי הסדרנים לא נתנו לאיש לרדת מהאוטובוס, עד שהמשטרה הגיעה: "אמרתי לו שאני גם שומרת עליו ויהודייה בדיוק כמוהו. קראתי לסדרן והתחילה המולה של אברכים סביבי. זה כבר קרה לי בעבר, שדחפו אותי מהאוטובוס בגלל שלא רציתי לשבת מאחור".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דורון מטלון. לא פעם ראשונה
מומלצים