שתף קטע נבחר

להשכרה בבית שמש: נדל"ן בשקל למטר

פרסום ראשון: היזם מיקי נעימי שמקים קניון במרכז העיר המשוסעת חותך את מחירי השכירות ביותר מ-90%. "בגלל כלהבלגן שהיה בתקשורת בשבוע שעבר, היה צריך לעשות משהו כדי למשוך אלינו אנשים. הקניון יהיה פתוח לכולם"

בועת הנדל"ן מתפוצצת? לפחות בבית שמש המתחרדת והשקועה במלחמת תרבות, זה קורה בגדול. קניון נעימי, הנבנה במרכז העיר, מציע למכירה להשכיר שטחי מסחר לחנויות בשקל אחד למטר. מדובר בירידה של יותר מ-90% לעומת העלות המקורית שבעל הקניון, מיקי נעימי, התכוון לגבות. הסיבה: גל האלימות החרדית ששטף את העיר והעימותים המתוקשרים בין החרדים ללא-חרדים על רקע הדרת הנשים.

 

בית שמש, עיר מבודדת למדי שמשמשת גם כמרכז קניות אזורי לעשרות מושבים וקיבוצים, סבלה בעבר ממחסור בשטחי מסחר. תנופת הבנייה של השנים האחרונות הפכה את המגמה, ובחודשים הקרובים מתוכננים להיפתח בעיר לא פחות מארבעה קניונים. נעימי, שאמור להיפתח בחודש מרס, נבנה על שטח של 45 אלף מטר בהשקעה של כ-150 מיליון שקל. אלא ש-30% מהחנויות בקניון עדיין עומדות למכירה.

 

לדברי נעימי: "בגלל כל הבלגן שהיה בתקשורת בשבוע שעבר, היה צריך לעשות משהו כדי למשוך אלינו אנשים. אני מקווה שהסערה תישכח בקרוב. בית שמש היא מקום נהדר".

 

במלים אחרות: גל ההפגנות והמחאות עשה לך נזק והוריד את הביקוש.

 

"לא עשה לי שום נזק. להיפך, אני איש עסקים שיודע לנצל הזדמנויות".

 

ראש העיר משה אבוטבול דיבר בעבר על הקמת מרכזים מסחריים וקניונים לחרדים בלבד. הקניון שלך יהיה פתוח לחילונים, דתיים וחרדים כאחד?  

 

"הקניון שלי יהיה פתוח לכולם. הוא נמצא באזור הישן, שאיננו חרדי, ולא ברמת בית שמש החרדית, אבל זה לא משנה. אני מקווה שכל ארבעת הקניונים שייפתחו השנה יהיו פתוחים לכל ושהפתיחה של הקניונים תסייע לקרב את הלבבות ולחבר את עם ישראל יחד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בית שמש: כאן ייבנו 4 קניונים
צילום: AP
מומלצים