שתף קטע נבחר

הצורר נאבק במים: "היטלר ניצל מטביעה בגיל 4"

כתבה משנת 1894 שהתגלתה בגרמניה חושפת: ההיסטוריה האנושית הייתה יכולה להיות אחרת לגמרי אילולא ניצל הילד היטלר מטביעה במי נהר קפואים. מי האיש שהציל אותו ממוות?

הכומר ששינה את מסלול ההיסטוריה האנושית - לרעה: "בחור צעיר" נפל דרך הקרח הדק של הנהר, ו"חבר נחוש" קפץ לתוך המים הקפואים כדי להציל את חיי הילד, שגדל להיות המפלצת הכי גדולה שידעה האנושות. כך דיווח העיתון הגרמני "דונאוצייטונג-דנובה" בשנת 1894. הילד שכמעט טבע ומת הוא לא אחר מאשר אדולף היטלר, והאיש שהציל את חייו היה ילד בן גילו, שלימים הפך לכומר. 

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום ה') כי היטלר בן ה-4, שלימים הפך למנהיג גרמניה הנאצית ולרוצח מיליונים חפים מפשע, ניצל ממוות בטוח לאחר שנפל לתוך נהר קפוא תוך כדי משחק.

בעת אירוע הטביעה, היטלר הקטן חי בעיירה פסאו שבמדינת בוואריה, בסמוך לארץ הולדתו אוסטריה.

 

היטלר מעולם לא סיפר על האירוע, אך הוא אומת לאחרונה בעקבות מציאת כתבה עליו בארכיון העיתון "דונאוצייטונג-דנובה" בעיירה פסאו במדינת בוואריה.  

 

על פי מקס טמל, כומר שהפך לאחד מנגני האורגן המפורסמים ביותר בעולם, קודמו בתפקיד יוהאן קוהברגר הציל את הילד היטלר המבועת בעת שנפל למי הנהר הקפואים.

 

בשנת 1980, לפני מותו, סיפר טמל כיצד האב קוהברגר, שהיה בן גילו של היטלר, ראה ילד אחר נאבק בתוך מי נהר אין וחש להציל את חייו. נהר אין עובר בשווייץ, אוסטריה וגרמניה והוא אחד מן היובלים העיקריים של נהר הדנובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רצח מיליונים חפים מפשע. היטלר
צילום: איי פי
נאבק בתוך המים. היטלר הצעיר
מומלצים