שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מטרנה ביטלה קופונים בגלל זיופים
  החברה הודיעה היום כי ביטלה את קופוני "מטרנה בשקל" שחולקו בבתי-החולים, אחרי שעוד בספטמבר נתגלו קופונים בעלי ברקוד זהה ועלייה גדולה מדי במימושים. אימהות שברשותן קופון מקורי יפוצו במטרנה חינם

  חשד לפלילים: במטרנה טוענים כי קופונים מזויפים של "מטרנה בשקל" חולקו לאימהות בבתי חולים ולכן הודיעו היום (ה') כי ביטלו את תקפותם של כל הקופונים. מטרנה נוהגת לחלק במחלקות יולדות קופונים לתחליף חלב בשקל, אולם נראה שלאחרונה, זויפו קופונים ונמכרו לאימהות נוספות. הדבר נתגלה אחרי שברשתות השיווק דיווחו שקופונים שמומשו היו בעלי בר קוד זהה ובמטרנה גילו שהיתה עלייה מטורפת במימוש של הקופונים. אסם, המחזיקה במטרנה, פנתה למשטרה כבר בספטמבר ונחקרו חשודים בזיוף. ביטול הקופונים נעשה רק השבוע, אחרי שנתגלה כי יתכן שקופונים מזויפים עדיין מסתובבים בשוק.

   

  • מה נשאר ממלחמת החיתולים ותחליפי החלב

  • סימילאק ומטרנה משלמות מיליונים לבתיה"ח

  • סימילאק שינו מוצר - והעלו את המחיר

   

  בהודעה שפורסמה היום בידיעות אחרונות נמסר מהחברה: "אמא יקרה, במידה וקבלת לאחר לידתך קופון בבית החולים עבור תחליף חלב מטרנה ב-1 שקל (מטרנה חלבי/צמחי/מהדרין תוקף 31.3.2012), אנו מצטערים להודיעך כי בשל זיופים רבים שהתגלו נאלצנו לבטל קופון זה ולא תוכלי לממשו בנקודות המכירה. במידה וברשותך קופון מסוג זה אנא פני אלינו בצירוף אישור לידה למרכז לייעוץ תזונתי של מטרנה 1-800-32-33-33 sherut@maabarot.com".

   

  הודעה דומה פורסמה גם בעמוד הפייסבוק של מטרנה. אמא בשם לימור כתבה: "המצב עגום אם הגענו למצב של זיוף קופונים! תורידו מחירים והכל יהיה בסדר". ואימהות אחרות טענו: "אנחנו לא קיבלנו כלל קופונים, למה אחרות קיבלו"? במטרנה השיבו: "כאמור, עקב זיופים של הקופון נאלצנו לבטלו. הקופונים המקוריים ניתנו לאמהות במצבים ספציפיים מאוד ולכן נוכל לטפל רק במיקרים הללו. עמכן הסליחה".

  עמוד הפייסבוק של מטרנה. אימהות שואלות
  עמוד הפייסבוק של מטרנה. אימהות שואלות

   

  מכרו את הקופונים תמורת כסף

  מדובר בקופונים שכבר 10 שנים מחולקים לנשים אחרי לידה בבתי-חולים, במסגרת סל מתנות ליולדת שמורכב ממוצרי חברות שונות. לא כל היולדות הטריות מקבלות את הקופון של מטרנה, הדבר תלוי בבית-החולים ובנוכחות דיילת החברה במקום באותו היום.

   

  לטענת מטרנה, נראה שנוכלים זייפו לאחרונה את הקופונים והחלו למכור אותם באזור המרכז ב-5 שקלים או תמורת סכום כסף דומה. אחרי שאסם פנתה למשטרה, נפתחה חקירה ומספר חשודים נחקרו, כך לפי מטרנה. התלונה במשטרה הוגשה בספטמבר, ורק עכשיו החברה פנתה לצרכנים, אחרי שהבינו שהקופונים המזויפים ככל הנראה עדיין מסתובבים בשוק. עקב כך, בוטלו הקופונים, גם אלו הלגיטימיים. 

   

  במטרנה אומרים למתקשרים לחברה כי האימהות שקיבלו קופון בבית-החולים או דרך המרכז לייעוץ תזונתי, רשומות בשירות הלקוחות. אמא כזאת יכולה להתקשר לשירות הלקוחות ולומר את שמה. בשירות יוודאו שאכן קיבלה קופון מקורי, ואם כך - ישלחו לה שובר זיכוי לקופסא חינם. כמו הקופון, גם השובר מתאים אך ורק למטרנה שלב 1, כך שאימהות שפיספסו את המועד, גם אם ברשותן קופונים מקוריים, לא יוכלו לקבל קופון לשלבים מתקדמים.

   

  במחוז מרכז של משטרת ישראל אישרו: "אכן הוגשה תלונה בספטמבר על זיוף קופונים. נעצרו שני חשודים לחקירה".

   

  רן רימון השתתף בהכנת הידיעה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מטרנה ביטלה קופונים בגלל זיופים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים