שתף קטע נבחר

4 חודשים אחרי הפיגוע: בת נולדה לאלמנת פלמר

פועה פלמר הייתה בחודש החמישי להריונה בזמן הפיגוע ליד קריית ארבע, שבו נרצחו בעלה אשר פלמר ובנה התינוק יונתן. היום ילדה תינוקת. חבר המשפחה: "נקמה ברוצחים"

שמחה מהולה בכאב: ארבעה חודשים אחרי שאשר פלמר ובנו הפעוט יונתן נרצחו בפיגוע, נולדה היום (ד') בת למשפחת פלמר, שכבר לא תראה את אביה. האלמנה פועה, שהייתה בחודש החמישי להריונה בזמן הפיגוע, ילדה את בתה בבית החולים שערי צדק, מצבן של השתיים טוב.

 

חברים של המשפחה סיפרו כי מאז הפיגוע, האלמנה מסרבת לשוב לביתם בקריית ארבע ומתגוררת בבית אחיה. "זה קשה לה מאוד", אמר אחד מהם. "הרבה רגשות מעורבים כאן והיא רק רוצה פרטיות וקצת שקט. היא רוצה לנסות לשכוח את מה שהיה ועם זאת להמשיך את דרכו. אני שמח שאנחנו זוכים לראות יחד איתה בנקמה הכי טובה ברוצחי בעלה ובנה. הם רצו למחוק יהודים מהעולם וקיבלו בתגובה דור חדש".

 

עופר אוחנה, חבר המשפחה ואיש "הצלה יהודה ושומרון", שהגיע ראשון למקום הפיגוע, הוסיף: "מה שנכתב בתורה לפני אלפי שנים קורה גם היום, 'כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ'. כמה שינסו להשמיד אותנו, אנחנו רק מתרבים ורק מתחזקים ומביאים עוד ועוד דורות. היום קיבלנו תשובה נוספת כיצד יהודים מאמינים ממשיכים עם של נצח למרות כל הקשיים שבדרך".

 

אשר פלמר, בן 25, ובנו בן השנה יונתן נהרגו בסוף ספטמבר האחרון, בהתפכות רכבם סמוך לקריית ארבע. אחרי התחקור הראשוני דחו במשטרה את החשד שיידוי אבנים מצד פלסטינים גרם לתאונה, אבל לאחר מכן התברר כי מדובר בפיגוע.

 

כשבועיים לאחר מכן נעצרו שני פלסטינים מחלחול, בחשד שרצחו את פלמר ובנו התינוק. בחקירתם הודו בזריקת האבן, שגרמה למותם של בני משפחת פלמר. הם השליכו את האבן מרכב חולף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אשר ויונתן פלמר. הבת לא תראה את אביה ואחיה
זירת הפיגוע, ליד קריית ארבע
צילום: אליעד לוי
מומלצים