שתף קטע נבחר

סגולה עם קבלה: זיווג ראוי ב-28 תשלומים

רווקים ומיואשים, על "תיקון אלף השופרות ההיסטורי" שמעתם? המפיקים טוענים ל-70% הצלחה, ולהזדמנות יחידה שבה שערי שמים נפתחים. בתמורה, תיפרדו מ-2,688 שקלים. אם פספסתם, אל דאגה, יש תאריך "חד-פעמי" נוסף

החוברת הססגונית ששלפתי מתיבת הדואר, בישרה על "המעמד ההיסטורי למעוכבי זיווג". הצבעים והגרפיקה דומים מאוד לפרסומים של "מחסני כמעט חינם", והתוכן - שמונה עמודי נייר כרומו רווים בצילומים של גברים מזוקנים - הודיע שיש הזדמנות מיוחדת, חד-שנתית ומוצלחת במיוחד, שלא נחתה אצלי במקרה או בטעות.

 

עוד בערוץ היהדות - קראו:

 

"הקב"ה כיוון שדווקא אליכם יגיע עלון זה, כי כאן מתחילה הישועה שלכם", קראתי, "כי המזל שלכם כבר הגיע... כי לפניכם מונחת תקווה גדולה - רק תתכופפו להרים אותה".

 

אינני מעוכבת זיווג, אבל לא אישה שכמותי תלעג לקדוש ברוך-הוא על שטעה בכתובת. קורה. וגם לא אכפת לי להתכופף בשל הסקרנות: זו גברה במיוחד כשהבנתי שמזמינים אותי להשתתף ב"תיקון אלף השופרות", שבגללו "רואים ניסים", וכל זה מתרחש בעמוקה, בקבר רבי יונתן בן עוזיאל.

 

אחוזי הצלחה ניסיים

הבהרה קצרה לחילונים בורים שמעולם לא פקדו את המקום: מדובר בציוּן קבר, כלומר, משהו שעל פי המסורת הוא קבר, אבל איש אינו יכול לדעת בוודאות שהוא משתטח שם מעל עצמותיו של התנא ממש. במקרה הזה מדובר בתלמיד חכם משולב במנגל חשמלי אוטומטי: כאשר היה עסוק בלימוד תורה וציפור עפה לו מעל לראש, היא נשרפה בלהט האמונה. מיוחסת לו גם החלטה שלא להינשא, אלא להקדיש את כל כולו לתורה, ואיכשהו זה הופך אותו ל"מסוגל", כלומר – ערובה לסגולה לפריון ולזיווגים.

 

מזכיר קצת את הפרסום של "מחסני חצי חינם", אבל הסחורה ביוקר
מזכיר קצת את הפרסום של "מחסני חצי חינם", אבל הסחורה ביוקר

 

את סגולות הפריון של המקום אפשר היה, בשנים עברו, למצוא בעדויות על עץ עבות בן 800 שנה שכוסה בצעיפים, תחתונים וחזיות לרוב של נשים שביקשו פרי בטן. המקום הוא אתר השתטחות פופולארי במיוחד, ובעשור האחרון ניכרת בו תאוצת פיתוח מרהיבה, שמחזקת את אמונתי העמוקה בכוחם הכלכלי הפלאי, הקסום והנשגב של צדיקים מתים וחיים גם יחד.

 

כי מה שהוא אבן שואבת למאמינים, יכול בקלות להפוך לפרה חולבת של סוחרי האמונה, התקווה והייאוש, והאנשים שמאחורי "מוסדות ישועות בעמוקה" - מפיקי החוברת הצבעונית - יודעים זאת היטב.

 

מאות מעוכבי זיווג, המשכתי וקראתי, "הפכו במשך השנה לחתנים!!!" בשל "תיקון אלף השופרות ההיסטורי", שהוא "מסוגל" וגם "נשגב" וגם "עוצמתי" וגם "נדיר והיסטורי" וגורם למשתתפים בו לבכות כי שערי שמיים נפתחים, ועוד הוא מתהדר ביותר מ-70% הצלחה. הרבה יותר משיעור ההצלחה בגמילה מעישון, או בבגרויות של משרד החינוך.

 

בזכות אלף שופרות?

רוצים קבלות? יש. בפונטים שונים ובהדמיה של מכתבים מרוגשים המודים לרבני "ישועות בעמוקה", על שזכו להתחתן אחרי שהללו קראו בשמם ותקעו בשופר בתיקון הקודם.

 

אם לא הספקתם, נסו את "התיקון ההיסטורי" הבא
אם לא הספקתם, נסו את "התיקון ההיסטורי" הבא

 

התקשרתי למספר טלפון שהופיע בצידו של מכתב כזה: האיש החתום עליו אכן קיים, ואכן, כך אמר, הוא נישא אחרי שנערך התיקון. בעצם, הוא לא אמר "אחרי". הוא אמר "בגלל", וכאן מצוי כל ההבדל בין המאמינים באלף שופרות, לבין מי שכופר בסיבתיות הנחרצת הזאת.

 

אני ממשיכה לקרוא, כי עדויות מרגשות לא עושות לי את זה, וכנראה שיש צורך באיומים: "מי שלא השתתף בתיקון בשנה שעברה, מרט את שערות ראשו", מזהירים אותי. אאוץ'. והנה עוד הפחדה: "אנשים ששמעו מחבריהם על הניסים שזכו מתיקון זה, בכו על כך שלא נרשמו גם הם".

 

אז התקשרתי

הפרוצדורה להשתתפות במיזם, כפי שהבנתי מן החוברת, ממש פשוטה: מתקשרים, נרשמים, מוסרים שם – והצדיקים,

המקובלים, תלמידי החכמים, הרבנים והאברכים של "מוסדות ישועות בעמוקה", זוכים למצווה ענקית בתיקון שלהם. מה רע? התקשרתי.

 

הגברת שישבה בעברו השני של קו הטלפון, פרטה את התקווה והייאוש גם יחד, לסל מגוון של שירותים משלימים, בעודה מתרה בי להירשם מהר-מהר, כי עוד מעט (זה היה בשבוע שעבר) מגיע ט"ו בשבט, שהוא כידוע היום המיוחד והמסוגל ביותר לזיווגים.

 

ובכן, אפשר לרכוש שופר מאלה שהשתתפו בתיקון, ואפשר לקבל בדואר טלית מיוחדת שגם היא סגולה לזיווג, אבל הכי טוב, אמרה, לתת שם.

 

כמה שווה ייאוש, והאם יש מחיר לתקווה? יש, ואפשר לשלם בכרטיס אשראי. כמה? 96 שקלים בהתחייבות ל-28 חודשים. למה? 96 הוא לא סתם מספר שרירותי, אלא "זיווג הוגן" בגימטרייה. ו-28 איננו מספר חודשים מקרי, אלא "כח" בגימטרייה, וידוע ששני המספרים האלה מסוגלים, מסוגלים מאוד.

 

בסך הכל, חישבתי, הם מסוגלים להפריד בין הנרשם לבין 2,688 שקלים, אבל יש גם הטבה, או אולי בונוס. "אנחנו לא תופסים מסגרת", אמרה הגברת, והוסיפה בנימה עסקית מפוכחת, "בדיוק כמו בסלקום שזה מתחדש כל חודש". לעומת זאת, אין אחד-פלוס-אחד, והמשלמים לא זכאים לשופר חצי-חינם או טלית-מסוגלת במבצע.

 

המון שאלות לריבונו של עולם

בשלב זה של היכרותנו הודיתי לה בנימוס, ונשארתי עם המון שאלות לריבונו של עולם ולעושי דברו ומבקשי ישועתו. מצאתי כמה תשובות באתר של "ישועות בעמוקה". חלקן מנוסח בדיוק, אבל בדיוק, כמו בהזמנה להשתתף בתיקון ה"היסטורי" – אבל רגע: מתברר שם שיש עוד תיקון היסטורי אחד! כ"ו בסיוון ולא ט"ו בשבט, וגם בצידו כתוב ש"פעם בשנה שערי שמים נפתחים", וגם שם יש אלף שופרות, ואפשר למסור שמות, וגם בו מככב הרב במקובל דוד בצרי, והנה מה שאומרים עליו: "הרב בצרי פותח עבורנו את המזל כדי

שנמצא את זיווגנו המתאים לנו. כך על כל שם ושם, בתפילה רוויית דמעות! אם כתוב 'שערי דמעות לא ננעלו', תארו לעצמכם איזה כוח יש לדמעותיו של המקובל רבי דוד בצרי. הלא ודאי הן מזעזעות את העולם, בוקעות רקיעים, ועולות מעלה-מעלה עד כיסא הכבוד!"

 

זכיתי ואינני צריכה לתאר לעצמי את כוחן של הדמעות, כי יש לי מחשבון. תכפילו אלף נרשמים ב-2,688 שקלים. ועכשיו תכפילו בשני תיקונים לשנה, לא כולל שופרות. כל זה נכון לעכשיו, אבל ייתכן ש"עקב הביקוש הרב" יוסיפו עוד יום לתיקון.

 

מה קיבלתם? את פניה המכוערים של יהדות המשתטחים הממוסחרת, את תרגומה הגס של אמונה תמימה לשקלים, את גיהוץ התפילה באשראי. שווה להשקיע בזה? תוכלו להחליט עד כ"ו בסיוון, כי בינתיים השמים נעולים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
או שתפחדו או שתבכו. עמוקה במודעה
מומלצים