שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  האותיות הקטנות במבצעים של בזק ו-HOT

  תשלום לשנתיים על ראוטר כשהמבצע לשנה, מחיר שקופץ פי 5-2 בתום המבצע ומבצע שלא מתאים לכל הלקוחות בשל הגבלת מספר המשתתפים בו, או בשל פריסה לא מלאה של רשת ה-NGN. האותיות הקטנות במבצעים שנועדו לפתות לקוחות להצטרף למהירויות הגבוהות

  שתי החברות יצאו ביומיים האחרונים במבצעים חותכי מחירים, שנועדו לפתות לקוחות להצטרף למהירויות הגבוהות, אך מסתבר שיש בהם אי אילו אותיות קטנות.

   

   

  מסתבר שבתום המבצע של HOTnet "עשרים שקל לכל המהירויות", תשלמו פי 5-2 ו-HOT שומרת בסוד לכמה לקוחות מיועד מבצע ה-100 מגה. בבזק, לא כולם יכולים להצטרף למבצע "שדרג ל-20 מגה", בגלל פריסת רשת מוגבלת, והמצטרפים לשנה נדרשים לשלם במשך שנתיים 25 שקל לחודש על ראוטר. לפניכם האותיות הקטנות שמצאנו. מצאתם עוד? כתבו לנו.

    

  HOT

  המבצע מוגבל ל-18 חודש. כמה משלמים אחרי כן?

  המחיר שמציעה חברת הבת של HOT, ספקית האינטרנט החדשה HOTnet מפתה: 20 שקל לכל המהירויות. אכן תחרות מרשימה לספקיות האינטרנט, אך לפי התקנון של HOT מסתבר שמדובר במחיר מבצע שתקף לשנה וחצי - 18 חודשים.

   

  בתום אותה תקופה תשלמו 40 שקל למהירויות ו-100 שקל על מהירות 100 מגה - פי 2 ו-פי 5 יותר ממחיר המבצע. כמובן שתוכלו להתנתק מהחברה לפני תום המבצע, או לקבל הצעה למבצע אחר. מ-HOT נמסר כי "ההגבלה ל-18 חודשים תוצג בהבלטה בקמפיין הפרסומי של החברה". כמו כן הוסיפו כי "לקראת סיום המבצע, כל לקוח יקבל הצעות למבצעים נוספים".

   

  למה HOT לא מגלים לכמה לקוחות מיועד מבצע 100 מגה של HOT?

  גם המבצע הנוסף "טריפל גולד" שנכנס היום (ד') לתוקף ב-HOT: מוגבל ל-18 חודשים. למבצע יש שתי ורסיות: 30 מגה ו-100 מגה. מסתבר ששניהם מוגבלים ל-18 חודשים, אך מבצע ה-100 מגה הוא זמני עוד יותר ומוגבל במספר הלקוחות. ב-HOT אמרו ל-ynet שהמבצע מוגבל במספר המצטרפים אבל מהו אותו מספר?  מדוע החברה לא מפרטת את מספר הפריטים (המינויים) הכלול במבצע?

   

  מדובר בטריפל של 100 מגה (+ חבילת בסיס בטלוויזיה + כל 6 חבילות הערוצים + חבילת HD הכוללת 14 ערוצי HD וממיר Magic HD, וטלפון - ללא הגבלה לנייד ולנייח) ב-329 שקל (לא כולל מחיר ספקית אינטרנט, שמייקר אותו).  

   

  נציגים של HOT אמרו למתקשרים לחברה שהמבצע מוגבל לאלף מצטרפים בלבד, אולם בחברה טוענים בתוקף שמדובר בטעות של נציגים. וכמה תשלמו על חבילת מאה מגה כזאת בלי המבצע? 379 שקל (ללא מחיר ספק). אצל המתחים, מחיר חבילה דומה: 584 שקל.

   

  על מודם ראוטר משלמים

  ב-HOT המודם ניתן בחינם, אולם אם רוצים מודם ראוטר תצטרכו לשלם 9.90 שקלים לחודש כל זמן שאתם מחזיקים בו.

   

  בזק

  לא כל לקוחות בזק יכולים להצטרף למבצע שדרג ל-20 מגה במחיר התשתית הנוכחית שלך

  אם אתם גולשים במהירות 2.5 מגה ורוצים לשדרג בהתאם למבצע לשנה של בזק ל-20 מגה, לא בטוח שתוכלו בגלל היעדר תשתית: ישנם אזורים שאינם מרושתים עדיין ברשת ה-NGN של בזק המיועדת לקצבים גבוהים. אנחנו ביקשנו להצטרף למבצע כתושבי הצפון הישן בת"א ונאמר לנו "לא תוכלו לקבל 20 מגה, אלא 15 מגה בלבד". ככל הנראה בגלל מרחק מהמרכזייה. גם שדרוג ל-15 מגה באותו מחיר לא הולך ברגל, אבל 15 זה לא 20.

   

  מבצע לשנה, ראוטר לשנתיים

  לקוחות במהירויות נמוכות שמעוניינים לשדרג ל-20 מגה במסגרת המבצע, צריכים לעבור למודם שמאפשר גלישה במהירויות הגבוהות. הראוטר הזה מוסיף תשלום למבצע: 600 שקל ליתר דיוק. התשלום על הראוטר הוא במודל חיוב זיכוי: 25 שקל לחודש במשך שנתיים, רק שהמבצע הוא לשנה. אם תחליטו לעזוב תמשיכו לשלם על הראוטר. שימו לב שבזק לא מחייבים את קניית הראוטר אצלם ויתכן שאפשר למצוא ראוטרים זולים יותר בחנויות פרטיות.

   

  מחיר המבצע אחרי שנה

  המחיר הנמוך ל-20 מגה, ששילמתם לפי המהירות הקודמת שלכם (במסגרת המבצע של בזק) קופץ ל-140 שקל. כמו במקרה של HOT תוכלו להתנתק, או לעבור למבצע אחר. בבזק ממליצים להתעדכן במבצעים לקראת מועד תום המבצע.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  HOT. ראוטר: 9.90 שקלים לחודש
  בזק. אין NGN אין מבצע
  מומלצים