שתף קטע נבחר

בכיר במטהו של רומני יצא מהארון ונאלץ להתפטר

השריף פול באבו נאלץ לחשוף את נטייתו המינית ולהתפטר מתפקידו בשל טענות כי איים על מהגר מכסיקני שעמו היה במערכת יחסים בעבר. "כל האשמות שהופיעו בעיתון הן מופרכות לחלוטין, מלבד הטענה שאני הומוסקסואל, שהיא אמת", אמר

שריף במדינת אריזונה בארצות הברית, שהציג את מועמדותו למושב בקונגרס מטעם הרפובליקנים, נאלץ לצאת אתמול (יום שבת) מהארון ופרש מהמרוץ בשל טענות כי איים על גבר שעמו היה במערכת יחסים בעבר. השריף פול באבו, אחד ממנהלי מטהו של המועמד הרפובליקני לנשיאות מיט רומני, גם נאלץ להתפטר מתפקידו לאחר פרסום הפרשה בכלי התקשורת האמריקניים.

   

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

נטייתו המינית של באבו נחשפה לאחר שעיתון בעיר פניקס "פניקס ניו טיימס" דיווח כי הוא איים לגרש מארצות הברית מהגר ממכסיקו עמו היה במערכת יחסים, אם זה יגלה את דבר הקשר ביניהם. השריף באבו הציג במסע הבחירות שלו עמדה קשוחה ביותר נגד קבלת מהגרים לארה"ב.

 

איים לגרש את מאהבו לשעבר מארה"ב? באבו (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
איים לגרש את מאהבו לשעבר מארה"ב? באבו(צילום: רויטרס)

 

השריף הודה במסיבת עיתונאים כי הוא הומוסקסואל וכי ניהל מערכת יחסים עם חוזה, מאהבו לשעבר, שתבע אותו עקב האיומים. "השריף באבו פרש מתפקידו ההתנדבותי בקמפיין (של רומני) כדי שיוכל להתמקד בהאשמות שהועלו נגדו. אנו תומכים בהחלטתו", נמסר בתגובה ממטהו של רומני.

 

השריף הפורש נחשב לכוכב עולה במפלגה הרפובליקנית באריזונה ולמועמד מוביל לנצח בבחירות שייערכו השנה על מקום בקונגרס באריזונה.

 

העיתון "פניקס ניו טיימס" דיווח השבוע כי עורך דינו של באבו ביקש מחוזה לחתום על הסכם משפטי שבו הוא מתחייב שלא לדבר על יחסיו עם השריף מאריזונה. עוד דווח כי עורך הדין הזהיר את המהגר המכסיקני שכל שיחה על יחסיהם עלולה לסכן את מעמדו כמהגר חוקי בארה"ב.

 

באבו הכחיש את הדיווח וטען: "כל האשמות שהופיעו באחד העיתונים הן מופרכות לחלוטין, מלבד הטענה שאני הומוסקסואל, שהיא אמת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כוכב עולה במפלגה הרפובליקנית. באבו
צילום: רויטרס
ייפגע בסקרים בגלל הפרשה? רומני
צילום: AP
מומלצים