שתף קטע נבחר

הפסיכיאטר לחברה של סער: אל תאמיני לטלוויזיה

עוד הקלטה נחשפת בפרשת "האח הגדול": תיעוד פגישה של ד"ר אילן רבינוביץ', הפסיכיאטר של התוכנית, לבין חברתו של סער שיינפיין. הוא חשף פרטים משיחותיו עם סער והודה שגם הפר את חוקי התוכנית: "סער חוזר ואומר שאת אהבת חייו". התחקיר המלא היום ב"ידיעות אחרונות"

עוד פרטים מביכים נחשפו אמש (יום ה') על פרשת הטיפולים התרופתיים שעברו משתתפי תוכנית הריאליטי "האח הגדול". בשיחה שהוקלטה, שנחשפת לראשונה, מתועדת פגישה בין ד"ר אילן רבינוביץ' לבין מעיין שם-טוב, חברתו של סער שיינפיין, שבה אמר הפסיכיאטר: "רק באתי להעביר מסר... הוא ביקש למסור שיש לו רק אהבה אחת בחיים. זאת את". במהלך התוכנית ניהל שיינפיין קשר הדוק עם המתמודדת איילה רשף. היום יפרסם "ידיעות אחרונות" את התחקיר המלא של רז שכניק על "האח הגדול" במוסף "7 לילות".

 

הפגישה נערכה לאחר שלטענת שיינפיין, רבינוביץ' ביקש ממנו לקיים יחסים עם הדיירת איילה רשף ביום הולדתה של חברתו בבית, מעיין שם טוב, אם הוא רוצה להתקדם בתוכנית. הוא הזכיר את צבר גדיש שהודח בעונה הראשונה משום שלטענתו לא עשה דבר עם שפרה קורנפלד. שיינפיין הסכים בתנאי שרבינוביץ' יילך לביתה של שם טוב ויגיד לה שמה שהיא רואה בטלוויזיה זו הצגה. זה מה שרבינוביץ' ונציגת ההפקה ניסו לומר לה בין השורות מבלי להסגיר את כל הפרטים.

 

 

קראו עוד על סערת "האח הגדול":

"כל ערב 'האח הגדול' יקרא לך ואת תקחי כדור"

סערת האח הגדול: "חלק מהדיירים מסוממים"

דיון בכנסת על כדורים פסיכיאטריים ב"אח הגדול"

סכנת מוות בתרופות פסיכיאטריות

 

בשיחה, שבה השתתפו גם המפיקה הבכירה ב"קופרמן הפקות" ליאת דנציגר, הוריה של מעיין וגם סגנית עורך "האח הגדול", ביקש ד"ר רבינוביץ' לשמור על דיסקרטיות, אף שהוא עצמו חשף פרטים משיחותיו הפרטיות עם סער. "השיחה הזאת כאילו לא התקיימה מעולם. כל מה שאנחנו נדבר כאן נשאר בד' אמותינו. אני אגיד לכם יתרה מזאת. חוץ מליאת ואלעד, אף אחד מההפקה לא ידע שאנחנו נפגשים, כי זה באיזשהו מקום להפר כללי משחק", אמר הפסיכיאטר.

 

איילה רשף, סער שיינפיין ומעיין שם טוב (צילום: איציק בירן) (צילום: איציק בירן)
איילה רשף, סער שיינפיין ומעיין שם טוב(צילום: איציק בירן)

 

ד"ר רבינוביץ' הוסיף: "אנחנו פשוט חושבים שיש כאן מקום טיפ טיפה להגמיש. אלעד, ליאת ואני כאיש מקצוע. פניתי אליהם כאיש מקצוע". הוא הודה כי מדובר בפגישה המנוגדת לחוקי התוכנית. "באתי אליהם ואמרתי להם 'חבר'ה, אני רוצה לכופף את החוקים וזה לשנות פורמט'. ואמרתי, 'יש כאן דיני נפשות'... עכשיו, סער חוזר ואומר בעשרה הימים האחרונים שאת אהבת חייו. הוא חוזר ואומר שהוא רוצה לצאת משם והוא רואה אותך ואותו, שהוא מתחתן איתך".

 

בהמשך סיפר ד"ר רבינוביץ' לחברתו של שיינפיין, שכונתה בולבולון, ולהוריה על הפגישות שקיים המתמודד איתו. "עכשיו, אני ישבתי איתו. יש לנו שיחות שלא מוקלטות ולא מועברות לשום מקום", סיפר הפסיכיאטר. "הבחור בכה בלי הפסקה במשך עשרה ימים. עכשיו, אני לא אומר לך לתת לו, לא התפקיד שלי להיות מליץ יושר. באיזשהו שלב, הוא הסתכל לי בעיניים, הוא התחנן שאני אמסור לך.... ואסור... ואני ביקשתי, זו יוזמה שלי, מאלעד ומליאת להתרכך, ואמרתי, חוקים - חוקים, אבל יש כאן בנאדם. זה לא בנאדם, יש כאן שניים, זה את והוא והמשפחה שלך והמשפחה שלו".

 

ד"ר רבינוביץ' המשיך בחשיפת הפרטים מהתוכנית: "עכשיו, אני לא אומר לך מה לעשות. אני לא אומר לך מה את צריכה לעשות. לא הייתי רוצה להיות במקומך. לא הייתי רוצה להיות במקומו. בטח לא במקומו. רק באתי להעביר מסר, שכל

 מה שאת רואה בטלוויזיה הוא ביקש למסור שיש לו רק אהבה אחת בחיים, רק אהבה אחת בחיים, זאת את...".

 

הוא הפציר בחברתו של סער: "תקשיבי. אל תאמיני למה שאת רואה בטלוויזיה". חברתו של שיינפיין הגיבה: "אבל אני לא רואה". ד"ר רבינוביץ' לא הרפה: "תקשיבי, תקשיבי לי טוב. יש סיבה שאנחנו פה איתך ביום שישי. הדברים מבחינת סער מאוד ברורים. את תעשי עם זה מה שאת רוצה", הוא אמר. "יש את המצלמה ויש את השיחות בתוך חדר 'האח הגדול'. אני רואה אותו בבהירות מאוד גבוהה, בשיחות פנים אל פנים. הוא יושב עם ההפקה".

 

אתמול בבוקר חשף "ידיעות אחרונות" עדות נוספת של משתתפת לשעבר בתוכנית, שסיפרה על ההתנהלות שהביאה אותה לקבל תרופות בבית האח הגדול. לדבריה, הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ' עודד אותה לקחת את התרופה כשאמר לה כי היא חייבת להתאפס והציע לה כדור "על מנת שיאזן אותך".

 

הכתבה המלאה תתפרסם היום במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות"


פורסם לראשונה 08/03/2012 18:09

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השיחה הזאת לא התקיימה. ד"ר אילן רבינוביץ'
צילום: ערוץ 10
"אוהב רק אותך". סער שיינפיין
צילום: רונן אקרמן
מומלצים