שתף קטע נבחר

פסח יקר: אל על שוב מעלה את מחירי הטיסות

חברת התעופה הודיעה כי תעלה את מחירי הטיסות בפעם ה-3 השנה, עקב התייקרות מחירי הדלק בעולם, ביעדיה לצפון אמריקה, המזרח הרחוק ודרום אפריקה ב-29 דולרים לכיוון

הפסח הזה הולך להיות לכם יקר: חברת אל על הודיעה היום (ה') כי היא מעלה, שוב, את היטל הדלק לנוסעיה בפעם השלישית מתחילת השנה.

 

עוד בערוץ התיירות:

 

עדכון היטל הדלק יהיה ליעדי צפון אמריקה, המזרח הרחוק ודרום אפריקה ויסתכם ב-29 דולרים לכיוון. בקווים לאירופה לא יחול כל שינוי.

 

מחברת אל על נמסר היום כי "בשל ההשפעות הגיאופוליטיות הגורמות להמשך המגמה של עלייה במחיר הנפט הגולמי, מגמה זו מחייבת אותנו להתאים עצמנו למחירים החדשים, ולהעלות את מחירי כרטיסי הטיסה, כפי שעשו כל חברות התעופה".

 

החברה הודיעה עוד, כי עדכון המחירים יהיה החל מה-20 במרס והיא מאפשרת למי שירכוש ויכרטס כרטיסים עד ל- 19 במרס, להנות מהמחירים הקיימים.

 

יצויין כי לפני חודש ביצעה החברה העלאה בהיטל הדלק. עדכון המחיר אז היה בשיעור 10 דולרים ליעדים הרחוקים ו-13 דולרים ליעדים הקרובים, לנוסעים במחלקת תיירים, ובין 50-20 דולרים לנוסעים במחלקות היוקרה. קודם לכן העלתה החברה את הדלק ב-5 בינואר ב-10 דולרים לכיוון לנוסעים במחלקת תיירים לארה"ב, וב-20 דולרים לכיוון לנוסעים במחלקת עסקים.

 

כזכור, במקביל להעלאה זו החליטה חברת אל על לגבות תשלום גם על הובלת אופניים במטוסיה. זאת כאשר ביעדים הקצרים והבינוניים עלות הובלת האופניים תהיה 70 דולרים, לכיוון וליעדים הרחוקים 210 דולרים לכיוון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדלק יקר, החופשה אף היא. אל על
צילום: ירון ברנר
מומלצים