שתף קטע נבחר

איור: אמיר בגון

מופז ולבני קראו לבוחרים: "בואו להצביע"

לבני שלחה הודעה קולית לבוחרים, בה אמרה: "נשארתי נאמנה לערכים שלנו בכל החלטה, גם במחיר פוליטי אישי, ועל זה הבחירות מחר". מופז נפגש עם חברי כנסת התומכים בו ואמר: "אני חש תחושת ביטחון. יש הזדמנות לעשות שינוי"

יממה לפני הפריימריז לראשות קדימה, מנסים היום (ב') חברי הכנסת ציפי לבני ושאול מופז לשכנע ברגע האחרון בוחרים כדי שיתמכו בהם בקלפי. השניים קראו למתפקדי המפלגה ללכת להצביע.

 

פריימריז בקדימה - דיווחים אחרונים ב-ynet:

לבני: הפריימריז בקדימה - קרב על פני המדינה

מופז בטוח בניצחון: "אני אהיה ראש הממשלה"

"גורלה הפוליטי של לבני תלוי בתומכי אריק שרון"

 

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)
 

 

 

ח"כ לבני שלחה הודעה קולית למתפקדים. בהודעה נאמר: "שלום, כאן ציפי לבני. זאת הקלטה - אבל מהלב. אומרים שהבחירות בקדימה מחר הן קרב חיי, אבל זהו

 מאבק משותף שלנו - הישראלים, הציונים, שרוצים לחיות ולגדל את הילדים שלנו במדינה של שוויון הזדמנויות, ישראל בטוחה, מתקדמת וחופשית".

 

לבני אמרה בהקלטה כי היא נאמנה לדרכה: "כמנהיגת קדימה, נשארתי נאמנה לערכים שלנו בכל החלטה, גם במחיר פוליטי אישי, ועל זה הבחירות מחר. אם ניתן לייאוש, לאדישות להשאיר אותנו בבית - אנחנו עלולים לקום לבוקר שבו אין מנהיג שמייצג אותנו באמת ויכול להחליף את נתניהו. אל תתנו לאחרים להחליט עבורכם. תבואו. ננצח".

 

ח"כ מופז כינס אחר-הצהריים את חברי הכנסת התומכים בו במטהו ביהוד. מופז אמר להם: "הגענו לרגע האמת. אני רוצה לקרוא לכל התומכים לבוא ולהצביע, כי ההצבעה היא עבור שינוי פניה של ישראל. אנחנו נעשה שינוי. ביחד עשינו עבודה יוצאת מן הכלל. אני חש תחושת ביטחון. יש הזדמנות לעשות שינוי. צריך לעבוד עד שייסגרו הקלפיות ויחד ננצח".

 

אתמול אמר מופז כי הוא בטוח בניצחונו בפריימריז. באירוע בנושא דת ומדינה שארגנה השדולה הפלורליסטית דיבר על כמה נושאים שעל סדר היום והבטיח לטפל בהם "ביום שאני אהיה ראש הממשלה, ואני אהיה".

 

באירוע שהתקיים אתמול בכפר סבא אמרה לבני כי "הקרב הפוליטי שיתנהל ביום שלישי הוא לא עניין פנימי בקדימה, אלא קרב בשאלה איך ייראו פניה של ישראל, אם הקואליציה תמשיך ואם נקבל את ההחלטות הדרמטיות של מדינת ישראל".

 

לבני הוסיפה כי כיום נהוגה בממשלה מדיניות של הימנעות מקבלת הכרעה. "'נשרוד בממשלות ויהיה בסדר', אז זהו שלא. אני מאמינה שסטטוס קוו בכל הנושאים זה לא ערך. יש דברים שהיו תקפים בהקמת המדינה, והדיון היום הוא דיון חדש ופתוח. העניין שאחדות הוא הסכמה של כולם אחרת אין החלטה, זה מתן וטו לקבוצות קטנות שהשתלטו על סדר היום ולא מאפשרות לרוב בישראל לקבל את החלטותיו", אמרה.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מופז. מפגש עם הח"כים התומכים
צילום: עופר עמרם
לבני. הודעה מוקלטת לבוחרים
צילום: עידו ארז
מומלצים