שתף קטע נבחר

בתול עד גיל 34 - ואב ל-82 ילדים. איך זה קרה?

אד הובן היה בתול עד הגיעו לגיל 34, אך כיום הוא אביהם הביולוגי של 82 ילדים. איך זה קרה? השבועון הגרמני "דר שפיגל" דיווח בסוף השבוע כי ההולנדי בן ה-42 מעניק שירות יוצא דופן לנשים וזוגות חשוכי ילדים - תרומת זרעו בחינם.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

אך בניגוד לתורמי זרע טיפוסיים, הובן שונה מכולם בכך שלמעשה הוא מקיים יחסי מין עם הנשים שלהן הוא תורם את זרעו. על פי הנתונים שאסף ההולנדי באופן עצמאי, להובן 80 אחוזי הצלחה בהבאת ילד לעולם מזרעו.

 

לא לוקח כסף, אבל מקיים יחסי מין עם הלקוחות. הובן ()
לא לוקח כסף, אבל מקיים יחסי מין עם הלקוחות. הובן

 

באופן די מפתיע, עסקיו של הובן חוקיים לגמרי ואם אחד מלקוחותיו ינסה לתבוע אותו בדרישה לקבלת סיוע בגידול הילד, לא יהיה לו כל בסיס משפטי לכך. באירופה אסור למכור זרע, ולכן מי שתורם זרע - כמו הובן לדוגמה - צריך לעשות זאת כשליחות או כתחביב. הובן, שנחשב לתורם הפורה ביותר באירופה, החל לתרום את זרעו בשנת 1999, אחרי שראה את הקשיים שחוו נשים חשוכות ילדים שעברו טיפולי הפריה.

 

"אני עושה את זה משום שאני יודע עד כמה זה קשה לאנשים שרוצים נואשות ילד", הוא סיפר ל"טלגרף" הבריטי. "ההליכה למרפאות של טיפולי פוריות יכולה לקחת להם זמן רב ולעלות להם כסף רב".

 

הובן פיזר את זרעו בכל רחבי הגלובוס, אך בדרך כלל הוא ממתין בביתו בעיר מאסטריכט לנשים שחפצות בזרעו. עם זאת, יש מקרים יוצאים מן הכלל, כמו למשל כשאחת מלקוחותיו נכנסת לתקופת הפריון שלה. אז, כשהובן נוסע לחו"ל, לקוחותיו משלמים עבור הוצאות הנסיעה והלינה שלו.

 

"משפחתו" של הובן חיה בערים כמו ברלין - בה חיים שניים מ"ילדיו" - בהולנד, ספרד, בלגיה, צרפת ואפילו ניו זילנד. "בנו" הגדול ביותר הוא בן תשע ואילו הקטן ביותר הוא חודשיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
80% הצלחה בהבאת ילדים (אילוסטרציה)
צילום: איי פי
מומלצים