שתף קטע נבחר

70 ד' לאיסטנבול. המבצע שיחזיר אתכם לטורקיה?

מה לא עושים בכדי להחזיר את הישראלים לארץ הקלאבים: חברת השכר הטורקית פגסוס, פותחת קו בין ת"א לאיסטנבול במחיר רצפה: 70 דולר ואתם בטורקיה. מתאים לכם?

אתם כבר מוכנים לקאמבק טורקי? זה כבר לא סוד שטורקיה הפכה מאחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בקרב הנוסע הישראל, ליעד מנוכר בשנים האחרונות.

 

עוד על יחסי טורקיה-ישראל בערוץ התיירות:

 

מאז ההתקררות ביחסים בין המדינות, ובעיקר סביב המשבר שבעקבות ההתנגשות של חיילי צה"ל על סיפון אוניית המרמרה, נמנעו הישראלים כמה שיותר מביקורי נופש במדינה. אמנם התיירים הישראלים היוו מאז ומעולם אחוזים בודדים בקרב התיירים המגיעים לרפובליקה הטורקית, אך גם כאלה שמוציאים לא מעט מזומנים בעת השהייה במדינה.

  

גם אזהרות המסע למדינה שיצאו מפעם לפעם לא הוסיפו לה נקודות בקרב התייר הישראלי, שבחר לחפש יעדים זולים ומפנקים אחרים. האם הוזלה גדולה יותר של המחירים שהביאו אותנו לשם, גם תחזיר אותנו? ימים יגידו. 

 

כך או כך, חברת השכר הטורקית פגסוס איירליינס, פרסמה לאחרונה כי היא מוסיפה את תל אביב כיעד הטיסה ה-52 שלה בעולם, וב-18 ליוני 2012, תשיק את קו הטיסה במחיר נמוך במיוחד: החל מ-69.99 דולר כולל מיסים וחיובים.


מודעה באתר חברת פגסוס. טיסה ב-70 דולר תחזיר אתכם לטורקיה?

 

הקו יפעל במתכונת הקיץ, במשך שישה ימים בשבוע. במסגרת הפרסום, הוצגו זמני הטיסות מאיסטנבול לנמל התעופה בן גוריון. על פי הפרסום טיסות תצאנה מאיסטנבול בימי שני, שלישי, רביעי ושבת ב-21:20 שעון איסטנבול, ותגענה לתל אביב ב-23:20. בימי שישי וראשון תצאנה הטיסות ב-22:05 ותגענה לתל אביב ב-23:05.

 

מבדיקה בלוח הטיסות שבאתר החברה, שבו כבר ניתן להזמין טיסות במחיר הנקוב, עולה כי טיסות מתל אביב לאיסטנבול תצאנה לפנות בוקר ובשעות הבוקר המוקדמות. לטיסות המשך ליעדים נוספים במדינה, תתבקשו להוסיף כמה עשרות דולרים נוספים.

 

החיזורים הטורקיים לא מסתפקים בהורדת מחירי הטיסות. לאחרונה הציגה טורקיה את מרכולתה ביריד התיירות הבינלאומי שנערך בישראל, אבל בניגוד לשנים קודמות, שבהן נהגה לרכוש את הביתן היקר ביותר, הפעם הביתן הטורקי היה צנוע בגודלו.

 

גם ביריד התיירות שנערך בחודש שעבר בסרביה, נפגשו שגריר ישראל בסרביה עם תת-שר התיירות הטורקי, ואילו האחרון הביע את תקוותו שהישראלים יחזרו למדינתו בהמוניהם. כך או כך, נראה כי החרם הישראלי לגבי טורקיה עדיין תקף. אך האם מחיר רצפה ישנה את דעת הישראלים? נחכה ונראה.

 

ומה אתם חושבים? תחזרו לטורקיה עבור 70 דולר? טקבקו לנו!

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
70 דולר ואתם באסטנבול. מתאים לכם?
מומלצים