שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  היא הנותנת: הגר בן אשר על סרטה הראשון

  בסרטה "הנותנת", הגר בן אשר נדרשה לביים את עצמה בסצינות מיניות לא פשוטות. "לא אחת ששאלתי את עצמי האם זה מחויב המציאות שאתפשט, וכנראה היתה שם במאית עקשנית שלא נתנה לי לוותר", היא אומרת. הערות הבמאית

   

  אחרי שעשתה רעש עם סרטה הקצר "משעולים" (2007), המלווה אשה צעירה שחוזרת למושב נעוריה כדי להפר את הסדר והשלווה השוררים בו באמצעות מיניותה הסוערת, חוזרת הבמאית והשחקנית הגר בן אשר עם "הנותנת" - סרטה הראשון באורך מלא. גם סרט זה מתרחש במושב שקט ובמרכזו הגיבורה תמר, אם לשתי בנות, אשר מנהלת מערכות יחסים מיניות עם בני המקום. מפגש עם בן מושב ששב הביתה מעלה את האפשרות לזוגיות יציבה יותר - אולי.

   

  במאים ישראלים נוספים מדברים על סרטיהם :

   

  גם ב"הנותנת" הבמאית בן אשר (33) משחקת בתפקיד הראשי והפרובוקטיבי, שדורש ממנה בין השאר להצטלם בעירום, כחלק מסצינות המין בסרט. "יש פיצול אישיות של להיות גם במאית וגם שחקנית ובסצינות המין זאת שאלה שעלתה וניקרה. לא אחת שאלתי את עצמי: האם זה מחוייב המציאות שאני אתפשט? וכנראה טובת הסרט היתה לנגד עיני, וכנראה היתה שם במאית עקשנית מאוד, שלא נתנה לי לוותר".

   

  ישי גולן והגר בן אשר על הסט של "הנותנת" ()
  ישי גולן והגר בן אשר על הסט של "הנותנת"

   

  אתגר נוסף שעמד בפני בן אשר על הסט היה העבודה עם בעלי החיים בסרט - משימה לא פשוטה כלל וכלל. בדרך נדרשה ההפקה להחליף סוס, לאחר שזה הראשון סירב לקפוץ מעל גדר בסצינת הפתיחה. "לא היתה לנו ברירה והיינו חייבים להחליף אותו. הבאנו סוס שהיה בצבע דומה והיה בריון. אבל מעבר לזה שהוא היה בריון, הוא היה להוט אחרי סוסה שעמדה כמאה מטר מאחורי הגדר, וגרמה לו לקפוץ מעליה - די בקלות".

   

  עוד על סצינות המין, על ההתמודדות עם הסוס ועם התרנגולת שהופיעה גם היא בסרט, וגם על סופת חול שפרצה לסט - מדברת בן אשר בהערות הבמאית לסרטה "הנותנת", בו משתתפים לצדה ישי גולן, איצ'ו אביטל, צחי חנן, יואב לוי ועוד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  הגר בן אשר. סרט ראשון באורך מלא
  צילום: רפי דלויה
  לאתר ההטבות
  מומלצים