שתף קטע נבחר

פרויקט יוקרה חדש ביפו: 30 יחידות דיור וחניה

קרן השקעות הנדל"ן ריאליטי זכתה במכרז שערך מינהל מקרקעי ישראל בשיתוף עם חברת עמידר על קרקע בסמוך לכיכר השעון ביפו. בתוכנית: הקמת 30 דירות יוקרה וכן שטחי מסחר. נשמע מעט? על פי התב"ע הקיימת אפשר לבנות במקום רק 16 יח"ד

אין כמו יפו בלילות, ואולי גם אין כמו יפו בתנופת דיור היוקרה. הבוקר (ג') הודיעה קרן ריאליטי להשקעות בנדל"ן על זכייתה במכרז משותף של חברת עמידר ומינהל מקרקעי ישראל לרכישת קרקע בפינת הרחובות מרזוק, עזר ושמעון בן שטח, בסמוך לכיכר השעון ביפו. הקרן תשלם בתמורה לקרקע תשעה מיליון שקל, ובכוונתה לפעול לשינוי תוכניות הבנייה במקום - כך שבסופו של דבר יקום פרויקט של כ-30 יחידות דיור ושטחי מסחר.

 

עוד על דיור יוקרה בת"א בערוץ הנדל"ן :

 

הקרקע, בשטח של כ-1.3 דונם, כוללת כיום מספר מבנים חד-קומתיים ישנים המוחזקים על-ידי דיירים מוגנים. על פי התב"ע (תוכנית בניין עיר) הקיימת, אפשר לבנות במקום 16 יחידות דיור גדולות או 13 יחידות בשילוב מסחר. לדברי מיקי ורדי, העומד בראש הקרן, ואסף ורדי ואוהד רוזן, שותפים-מנהלים בקרן, בכוונתם להשביח את הנכס על ידי קידום תוכנית להגדלה משמעותית של כמות יחידות הדיור.

 

כך, במסגרת התוכנית ייבנו 30 יחידות דיור קטנות בנות שלושה חדרים בממוצע בפרויקט, שיכלול גם מרתפי חניה. כמו כן, מתכוונת הקרן לפעול לפינוי הדיירים המוגנים. שווי הפרויקט העתידי מוערך בכ-50 מיליון שקל.

 

"המגרש ממוקם באזור מרכזי ומבוקש, בסמיכות לחוף הים, ליפו העתיקה, לשוק הפשפשים ולכיכר השעון, בסביבה העוברת שדרוג, שימור ופיתוח משמעותי", אמר רוזן ל-ynet. "העירייה פועלת בשנים האחרונות להגדלת הצפיפות באזור זה, ולכן אנו מתכוונים לקדם תב"ע נקודתית בסמכות ועדה מקומית, וצופים כי יהיה ביקוש גבוה לדירות קטנות באזור".

 

כיכר השעון ביפו (צילום: עידו אפרתי) (צילום: עידו אפרתי)
כיכר השעון ביפו(צילום: עידו אפרתי)

 

דרום יפו: פחות מ-20 אלף שקל למ"ר

השבוע הודיעה קבוצת הנדל"ן בולווארד נדל"ן כי מכרה 50 יחידות דיור בפרויקט "יפו בשדרה" במכירה למקורבים (כלומר ללקוחות חוזרים ואנשי קשר של החברה), וכעת מתחילה את מכירת 100 יחידות הדיור הנוספות בפרויקט. מדובר בפרויקט יוקרה שתוכנן על ידי האדריכל אילן פיבקו, ונמצא בחלק הדרומי של שדרות ירושלים, לכיוון בת ים וסמוך לאצטדיון מכבי יפו, בין הרחובות איסקוב, חסידי אומות עולם, וכטנגוב ושדרות ירושלים.

 

הפרויקט משתרע על פני חמישה דונם וכולל שישה בניינים. שלושת הבניינים שבחזית הפרויקט הם בני חמש קומות ושלושת הבניינים האחוריים בני 12 קומות. עלות ההשקעה הצפויה עומדת על כ-100 מיליון שקל והוא יכלול מפרט עשיר של חניות תת-קרקעיות, חדר כושר, גן ילדים ועוד. כמו כן, יכלול הפרויקט - שאכלוסו צפוי להסתיים בדצמבר 2015, גם שטחי מסחר.

 

הדמיה: evolve media

 

 

באשר למחירי הדירות, עד כה נמכרו דירות שלושה חדרים בגודל 80 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת במכירה המוקדמת ב-1.45 מיליון שקל; ואילו דירות ארבעה חדרים בגודל 100 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת נמכרו ב-1.9 מיליון שקל. לדברי שי פולונסקי, מנכ"ל קבוצת בולווארד, על פי ההערכות שווי המכירות הצפוי עומד על כ-250 מיליון שקל.

 

"זהו הפרויקט השלישי של החברה בדרום תל-אביב-יפו בחמש השנים האחרונות", אמר פולונסקי. "ההיענות הגבוהה במסגרת המכירה המוקדמת היא רק הפתיח להתעניינות שאנו צופים מצד רוכשים המחפשים פתרון מגורים איכותי בכרך הגדול ובמחיר סביר של פחות מ-20 אלף שקל למ"ר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כיכר השעון ביפו. בקרוב פרויקט חדש
מומלצים