שתף קטע נבחר

פלאפון: לאן נעלם המסלול ב-99 שקל?

החברה לא מאפשרת יותר להירשם למסלולים "ללא הגבלה" ב-99 שקל ו-129 שקל בחודש דרך שירות הלקוחות הטלפוני והפרונטלי, אלא רק דרך אתר האינטרנט. רוצים להירשם דרך הטלפון או במוקדים? תשלמו 10-6 שקל יותר

רוצים לעבור למסלול "ללא הגבלה" ב-99 שקל בחודש בפלאפון? אי אפשר לעשות זאת יותר דרך שירות הלקוחות הלטלפוני ומוקדי השירות אלא רק דרך אתר האינטרנט של החברה. בטלפון ובמוקדים הפרונטליים תוכלו להזמין רק מסלולים ב-109 וב-135 שקל. בעצם מדובר בעליית מחירים בשירות הלקוחות.

 

  • פלאפון מתיישרת: מסלול ללא הגבלה ב-99 שקל

 

פלאפון העבירה לאתר האינטרנט בלבד גם את המסלול שלה ב-129 שקל בחודש, שגם הוא הושק ב-16 ביולי והוא כולל בנוסף לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה, גם 3 ג'יגה נפח גלישה ושיחות ל-39 יעדים נייחים וניידים בעולם

 

נראה פלאפון מנסה כך לחסוך באנשי שירות לקוחות ולהסיט לקוחות לאתר שלה. גם גולן טלקום ו-012 מובייל מאפשרות רישום רק דרך אתרי האינטרנט שלהן. לאחרונה פרסמנו כי פלאפון הפסיקה לאפשר ללקוחות לעבור מסלול באמצעות שירות הצ'אט וכעת היא מגבילה את אנשי שירות הלקוחות שבצ'אט רק לנושאים טכניים ולנושאי פלאפון חו"ל.

 

מסלולים מבלבלים

רוצים להתבלבל עוד יותר? קבלו את ההצעות של פלאפון: המסלול ב-99 שקל בחודש אותו פלאפון החלה לשווק ב-16 ביולי וכעת החליטה שיינתן רק דרך האתר, כולל שיחות והודעות SMS ללא הגבלה וגלישה מוגבלת בנפח 1 ג'יגה (בניגוד ל-3 ג'יגה במסלולים דומים בגולן טלקום ו-HOT מובייל, שכוללים גם שיחות לחו"ל).

 

כמובן שהמסלול ב-99 שקל בחודש לא מגיע ללא סיבוכים: הנרשמים בעצם משלמים 119 שקל בחשבונית אך מקבלים זיכוי אוטומטי של 20 שקל בחודש למשך שנה, כשכעבור שנה תעלה החבילה 119 שקל בחודש. זאת בעוד שהמתחרות האחרות: HOT מובייל, גולן טלקום, רמי לוי ואחרים לא מגבילות את החבילה ללא הגבלה שלהם בשנה.

  

גם המסלול ב-129 שקל בחודש מוגבל לשנה, וגם הוא מתומחר ב-149 שקל בחודש + זיכוי של 20 שקל, כשבתום שנה מחירו יאמיר ל-149 שקל בחודש. המסלול כולל שיחות חופשי מהנייד בארץ לחו"ל ל-39 יעדים נייחים ברחבי העולם במערב אירופה, אסיה, דרום אמריקה, ארה"ב וקנדה, כאשר בארה"ב וקנדה ניתן לחייג מהנייד גם לנייחים וגם לניידים (עד 350 דקות בחודש).  

 

אז מה אפשר להזמין בשירות הלקוחות הטלפוני?

בשירות לקוחות הטלפוני פלאפון מאפשרת רישום למסלולים אחרים: מסלול ב-109 שקל בחודש שכולל שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה ומסלול ב-135 שקל בחודש שכולל גם 3 ג'יגה גלישה ושיחות לחו"ל, עם זיכוי של 20 שקל בחודש למשך שנה למי שרוכש מכשיר או מנייד מכשיר מרשת אחרת.

 

אין זו הפעם הראשונה שפלאפון מתזזת את המסלול ללא הגבלה.  בפעמים הקודמות המסלולים שונו ובוטלו, כולל מסלול ב-99 שקל שבוטל והוחזר בפורמט שונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים