שתף קטע נבחר

טיסה שלישית ל-SAS בשבוע מקופנהאגן לת"א

חברת התעופה הסקנדינבית שחידשה טיסותיה לישראל לא מכבר, תטוס 3 פעמים בשבוע לקופנהאגן, בכדי לאפשר לקהל הישראלי גישה קלה לנורבגיה, שבדיה ופינלנד

שלושה חודשים לאחר שחברת התעופה הסקנדינבית SAS שבה לטוס לישראל, היא החליטה להכפיל את מספר המושבים שהיא מציעה לקהל הישראלי.

 

כמו כן, תשנה החברה את ימי הטיסה, שיתאימו לימים שבהם הישראלים אוהבים לטוס, וגם את שעות הטיסה. המטרה: לאפשר קישורים טובים ביותר לטיסות המשך לכל יעדיה בערים המובילות בשוודיה, נורבגיה פינלנד ודנמרק.

 

עוד על טיסות בערוץ התיירות:

 

סאס שבה לטוס לישראל לאחר היעדרות ממושכת. היא החלה לפעול עם טיסה אחת של מטוס איירבאס ‭A319‬ בן 141 מושבים, ובתוך שבועות עברה לשתי טיסות בשבוע, בימים שני וחמישי. בשבוע שעבר היא הודיעה כי לאור הצלחת הקו היא החליטה להכפיל את מספר המושבים מסוף אוקטובר על ידי החלפת המטוסים למטוסים גדולים יותר, איירבאס ‭A321‬ עם 198 מושבים, והוספה של טיסה שלישית.

 

החברה גם שינתה את ימי הטיסה לראשון, שלישי וחמישי, בעיקר משום שהישראלים אוהבים לטוס בימי ראשון כדי להגיע לפגישות בימי שני, וגם משום שבישראל השבוע מתחיל ביום ראשון.

 

החברה תקדים את זמן הטיסה מת"א ל‭15:20-‬ במקום ‭19:00‬ בערב. הדבר יאפשר לנוסעים מישראל להגיע לקופנהאגן בשעה מתאימה לטיסות המשך למבחר רב של יעדים בדנמרק, פינלנד, שוודיה ונורבגיה. הטיסות חזרה ייצאו מקופנהאגן בשעה 9 בבוקר. המחירים: מ‭456-‬ דולר לטיסה לקופנהאגן, מ‭464-‬ לשטוקהולם, מ‭495-‬ דולר להלסינקי ומ‭498-‬ דולר לאוסלו ולברגן. במטוסים יהיו 3 מחלקות: תיירות, תיירות אקסטרה ועסקים.

 

"הרחבת הטיסות לערים נוספות והגדלת התדירות וימי הטיסה יאפשרו לנוסעים הישראלים גישה קלה ונוחה ביותר ליעדים רבים ברחבי סקנדינביה‭,"‬ אמר יקי כהן, מנהל SAS בישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים