שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מנכ"ל פלאפון לעובדים: איבדנו את המיקוד העסקי

  גיל שרון שלח מייל לכל עובדי פלאפון שהגיע ל-ynet בו הוא כותב: התוצאות העסקיות של החברה נחלשו "כתוצאה מאובדן המיקוד והסחת הדעת, וכמובן שבשוק תחרותי כשלנו הדבר נוצל על-ידי מתחרינו". הוועד: "גיל שרון מנסה לתרץ את תוצאות הרבעון השלישי"

  הדיונים סביב הסוגייה יש ועד יציג או אין ועד יציג מתחילה ככל הנראה לתת את אותותיה על חברת פלאפון, מה שהביא את מנכ"ל החברה, גיל שרון, לשגר מכתב לכל עובדיה ופרטיו הגיעו ל-ynet.

   

   

  בין הנהלת פלאפון לבין ועד העובדים וההסתדרות ישנה מחלוקת הנמשכת מסוף חודש אוגוסט עקב רצון העובדים להתאחד תחת ההסתדרות וטענת ההנהלה כי ועד העובדים טרם הגיע לשליש מכמות עובדי החברה.

   

  שרון מציין במכתב ששלח הבוקר (א') כי לחברה קמו מתחרים חדשים בשוק וכי "שיחות המסדרון" שמתקיימות והדיונים האינסופיים על ייצוג העובדים עלולים לפגוע בביצועי החברה בתקופה תחרותית שכזו.

   

  "הצלחתה הפנומנאלית של החברה בשנים האחרונות היתה בין היתר כתוצאה מאימוץ אחיד וגורף של מספר ערכים ניהוליים כגון: מיקוד עסקי, אוריינטציה להשגת יעדים ברורים ומדידים ונחישות ביצוע בלתי מתפשרת, הן על-ידי עובדי החברה והן על-ידי מנהליה", כותב שרון.

   

  "בשבועות האחרונים", מוסיף שרון, "לצערי, איבדנו את המיקוד העסקי שלנו ואת הדבקות בתוצאות והשגת היעדים. אלו התחלפו בשיחות מסדרון ובעיסוק מרובה תוך כדי שעות העבודה בעניינים אשר אינם קשורים להשגת יעדיה של החברה ולהתמודדותה עם התחרות בשוק. אבהיר, כי אינני מביע עמדה כלשהי בקשר להחלטה אישית של כל עובד/ת ביחס

  להצטרפות לארגון עובדים, פעילות אותה ניתן לבצע בלי להפריע לעבודה, ולא תוך כדי העבודה".

   

  עוד כותב שרון כי התוצאות העסקיות של החברה נחלשו "כתוצאה מאובדן המיקוד והסחת הדעת, וכמובן שבשוק תחרותי כשלנו הדבר נוצל על-ידי מתחרינו".

   

  "אני קורא לכל אחד ואחת מכם, מנהלים ועובדים כאחד, חיזרו במלוא המרץ לפעילות העסקית השוטפת. התמקדו בתחרות העזה, בשיפור הרשת ושיפור השירות ללקוחותינו, כי אין לנו חברה אחרת. עלינו לשמר את הנכס היקר מכל – אלו הם לקוחותינו – ונוכל  לעשות זאת אך ורק אם נקדיש את מלוא מרצנו לעשייה זו. פלאפון היא הבית של כולנו. עלינו לשמור עליו מכל משמר ולחזק אותו כל העת. אל לנו לשכוח שאנו פועלים מול מתחרים חדשים ונחושים, המנסים מידי יום לקחת לנו

  לקוחות ולנצל כל חולשה שלנו", מוסיף שרון.

   

  שרון מסיים את דבריו בכך ש"עלינו להתאחד ולהגן על הבית, כי רק תוצאות עסקיות חיוביות יבטיחו לכולנו פרנסה טובה

  לאורך זמן".

   

  ועד עובדי פלאפון מסר בתגובה: "גיל שרון מנסה לתרץ את תוצאות הרבעון השלישי ברצון העובדים להתאגד. הוא זה שפוגע בחברה בכך שלא מקבל את רצון העובדים בוועד". "אנחנו קוראים לשאול אלוביץ' להתערב ולשנות את פני הדברים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים