שתף קטע נבחר

אמנון יצחק נגד ארה"ב: "קיבלו הוריקן נחמד"

בדבריו רמז הרב שהסופה היא מסר מהאל נגד התלות של ישראל בארצות הברית: "ונטילטור הפעיל להם הקב"ה שמה". הוא אף השתלח בנשיא "אובמבה" שמשעבד את ישראל: "למה אנחנו מסכימים ללכת כמו כלבלב לשרשרת של האמריקאי?"

בחוף המזרחי של ארה"ב עוד לא מעכלים את הנזק - בגוף, בנפש וברכוש - שחוללה "סנדי ", וכבר יש מי שמתבדח על חשבון האמריקאים. בהרצאה שנשא הרב אמנון יצחק במעלה אדומים, התייחס ההרב המחזיר בתשובה לאסון הטבע שפקד את האזור, ואמר: "הנה אמריקה, עם כל הגודל שלה - עכשיו יש להם שמה איזה הוריקן נחמד ככה".

 

<<היכנסו לעמוד הפייסבוק של ynet יהדות>>

 

 

הרב יצחק חיקה בקולו את נשיבת הרוח, והוסיף: "ונטילטור הפעיל להם הקב"ה שמה, לך תראה עכשיו כמה נזק וכמה הרוגים וכו' וכו' - וזה רק סיבוב אחד". הוא רמז כי הסופה היא מסר מהאל נגד התלות של מדינת ישראל בארצות הברית, ולכך שיש לו מענה יעיל ופשוט יותר לכל צרכיה. "אין לקב"ה בעיה לסייע לבנים שלו, אבל שהבנים יכירו באבא", הסביר את מטרת ההוריקן.

 

"למה אנחנו מסכימים ללכת כמו כלבלב לשרשרת של האמריקאי, שיקשור אותנו לעץ ויאמר לנו: 'עכשיו אני אשחרר אותך לטיול, עכשיו אתה תעמוד פה'?", הוכיח הרב את ישראל. "בשביל שלושה מיליארד דולר?!... מי אומר לבן אדם: 'תן לי כסף ואני אהיה עבד שלך'? איפה נשמע דבר כזה? איפה החירות שלך?"

 

"ארצות הברית משולה לעשיו"

אמנון יצחק טוען כי "אף אחד לא נכנע לאמריקה היום. אף אחד. רק אנחנו", ומפרט: "סעודיה הפסיקה את היחסים איתם, מצרים הפסיקה את היחסים, סוריה לא שומעת להם, איראן מצפצפת, אחמדי (כך במקור, ק"נ) מגיע לשמה ואומר להם 'השטן הגדול' והם לא מונעים ממנו, צפון קוריאה צוחקת עליהם, ועשתה גרעין בלי לשאול אותם.

 

"כל העולם מצפצף על האמריקאים, עושה מה שרוצה, והאמריקאים מתחננים אליהם 'משא ומתן' ואומרים לאחמדי עוד פעם 'משא ומתן', ורק לנו אומרים 'נו, נו, נו!'" הוסיף הרב. "(אנחנו) העם היחידי שנשאר מפגר, שמכניס את עצמו תחת שלטון זר מרצון. במקום מדינה שלטונית ריבונית - קולוניה של ארצות הברית".

 

לדבריו, ארצות הברית רוצה שישראל תהיה "שפוטים שלהם, תפוסים בידם", ולכן, למשל, מנעה ממנה פעמים רבות לפתח

בעצמה נשק מתקדם – כדי שתהיה תלויה בסיוע הביטחוני שלה. "אובמבה (כך במקור, ק"נ) אמר שהאינטרסים של אמריקה קודמים לאינטרסים של ישראל, עד שרומני אומר לו: 'תתבייש לך'".

 

הרב אמנון יצחק סיכם כי ישראל משולה ליעקב וארה"ב לעשיו, והטיף מוסר לאמריקנים שאינם מפגינים איפוק במלחמותיהם כפי שהם מצפים מידידתה. הוא קבע כי ללא התערבותה, יכלה ישראל לסיים את המלחמה עם איראן עוד לפני שתתחיל – "'בקטנה', כמו שאומרים - בלי רעש, אף אחד לא יצעק, בלי שום בעיה", ולעצור לתמיד את הירי על יישובי הדרום "בלי להיכנס לעזה".

 

 • דתיים רעבים לאהבה: טיפול מיני זו לא מילה גסה
 •  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ניב רוזנברג
  הרב אמנון יצחק
  צילום: ניב רוזנברג
  "וינטלטור הפעיל להם שמה". נזקי "סנדי"
  צילום: ישי שהרבני
  מומלצים