שתף קטע נבחר

מגרלשווילי: "חשוב לייצג את ישראל בכבוד"

בית"ר ירושלים המריאה לצ'צ'ניה, שם תקיים מחר משחק ידידות מול טרק גרוז'ני. מהמועדון נמסר: "אם נצליח למצוא שם מאמץ או רוכש זה יהיה בונוס נהדר"

בית"ר ירושלים המריאה הבוקר (ג') לרפובליקה הצ'צ'נית, כאורחת מועדון הכדורגל טרק גרוז'ני מהליגה הרוסית הראשונה, המאומץ על ידי אחד מעשירי מדינות חבר עמים, היהודי טלמאן איסמאילוב.

  

 

ים תקצירים ב-ynet ספורט:

 

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, עוזרו, ישראל גולדשמיט, עו"ד ישראל שלו ומנהל בית"ר, מנחם נידם שהקדימו את יציאתם לצ'צ'ניה התקבלו אתמול (ב') בשדה התעופה בגרוז'ני בשירת "הבאנו שלום עליכם" ושלטים "ברוכים הבאים" בעברית.

 

גאידמק כבר נפגש אתמול עם הנשיא הצ'צ'ני, רמזן קדירוב וצמרת הממשל. ראשי טרק גרוז'ני ונציגי הקהילה היהודית ערכו לנציגי ירושלים סיור בעיר והבוקר יטוסו לצ'צ'ניה שחקני בית"ר ומלוויהם במטוס מיוחד ובו 50 מקומות שהעמיד לרשותם איסמאילוב.

 

עוד ב-ynet ספורט:

בית"ר השיגה משלטונות צה"ל אישור לצרף לנסיעה את החיילים ולזרים של הקבוצה הוצאו ויזות. המגן המצטיין, חיים מגרלשווילי: "אנחנו יוצאים עם מצב רוח טוב אחרי הניצחון בעכו. חשוב שנייצג בכבוד את ירושלים וישראל בהידוק הקשרים עם מועדון טרק גרוז'ני ואנשי הקהילה היהודית, ובמשחק מול גרוזני שהיא קבוצה חזקה מאוד מליגה איכותית".

 

זכה אתמול לקבלת פנים בצ'צ'ניה. גאידמק (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
זכה אתמול לקבלת פנים בצ'צ'ניה. גאידמק(צילום: חיים צח)

 

כל אנשי המשלחת קיבלו תדריך בטחוני מיוחד בעקבות אזהרת מסע הקיימת לצ'צ'ניה והתבקשו שלא לצאת מהמלון ללא המלווים המקומיים ואנשי האבטחה. בין מאבטחי המשלחת מירושלים יהיו גם מאבטחי ראש הממשלה הצ'צ'ני קדירוב. המשלחת הירושלמית, שתזכה לאבטחה גדולה, תשתתף היום בטקס הנחת אבן פינה לבית כנסת ובחנוכת רחוב על שם חכם יהודי.

 

הערב תקיים בית"ר אימון בגרוז'ני ומחר אחה"צ תקיים משחק ידידות מול טרק גרוז'ני. הקשר עמית בן שושן שנותח ברגלו בשבוע שעבר נשאר בישראל. מבית"ר נמסר: "המטרה שלנו היא להדק את הקשרים עם הקהילה היהודית במקום ועם ראשי טרק גרוז'ני, שאולי יגיעו לביקור גומלין ומשחק בישראל. במהלך הביקור נפגוש אנשי עסקים יהודים אמידים ואם נצליח במהלך הביקור למצוא מאמץ או רוכש זה כבר יהיה בונוס נהדר". בית"ר תשוב ארצה ביום חמישי.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
חיים מגרלשווילי
צילום: גיל נחושתן
מומלצים