שתף קטע נבחר

שני שחקנים מוסלמים עשויים לחתום בבית"ר י-ם

למרות הטאבו המוחלט של הקהל בכל הנוגע לשיתוף מוסלמים, מתכוון ארקדי גאידמק לרכוש את זאור סאדייב וגאבריל קאדייב מצ'צ'ניה. אוהד הקבוצה: "אין סרט כזה, נעשה מחאה". גורם: גם צירופו של אחמד סבע היה על הפרק

האם המסע לצ'צ'ניה של בית"ר ירושלים יוביל לצירוף שני כדורגלנים מוסלמים לראשונה בתולדות המועדון? שני כדורגלנים מצ'צ'ניה - זאור סאדייב וגאבריל קאדייב - עשויים להגיע השבוע להתרשמות בקבוצה, שאמורה לשאת בחלק מעלות העסקתם כשבחלק הנוסף אמורים לשאת גורמים בצ'צ'ניה.

 

עוד ב-ynet ספורט

 

עם זאת, המהלך צפוי להתקבל בהתנגדות חריפה מצד הקהל, אשר הדגיש במהלך כל השנים כי לא יהיה מוכן ששחקן מוסלמי ילבש את חולצת המועדון. כדאי לציין כי בעבר כבר היו מוסלמים שלבשו את חולצת בית"ר, ואחד מהם אף היה מוכר במיוחד - ויקטור פאצ'ה האלבני. גם איברהים נאדללה שעזב אחרי מספר מחזורים, זאת לאחר חוסר שביעות רצות האוהדים.

 

מאמן בית"ר ירושלים, אלי כהן: "כשביקרנו בצ'צ'ניה. התעניינתי במספר שחקנים בראשם מאגומד מיטרשייב (20 ) החלוץ שהוא שחקן מהיר שלא רצה לבוא לישראל, את מיטרשייב רציתי מאוד. שכחתי מזה. הציעו לנו גם את זאור סאדייב ( 23) וג'ובראיל קדאייב ( 19) ואם הם יגיעו אני לא יודע? אני לא יודע אם יש עסקה".

 

ארקדי גאידמק ובית"ר י-ם בביקור בצ'צ'ניה (צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים) (צילום: אסף שקד, בית
ארקדי גאידמק ובית"ר י-ם בביקור בצ'צ'ניה(צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים)

 

אוהד נוסף ציין: "לא יקום ולא יהיה זה לא יעבור לסדר היום. בכל שנייה שהם על המגרש

 נעשה להם את המוות עד שהם יבקשו לעזוב". הגורם הקשור לבית"ר ירושלים אשר מסר את הידיעה, ציין כי הקבוצה בדקה אפשרות לאחרונה לצרף גם את אחמד סבע.

 

"קוראים לאוהדים לשמור על איפוק"

מעמותת אוהדי בית"ר, לה נציגים בדירקטוריון נמסר: "לפי הפרסומים השונים ובהנחה שהפרסומים נכונים, חברי הוועד מבינים כי בעלי הקבוצה ארקדי גאידמק ניצל את זכות הוטו שהייתה לו ובחר לדלג על העמותה ועל הדירקטוריון על מנת להביא שחקנים חדשים למבחנים בבית וגן. עמותת האוהדים מצפה שהחלטות בעלות משקל כזה גדול ומשמעות גדולה לעתיד המועדון יתקבלו בדירקטוריון ולא בהחלטה של איש אחד.

 

העמותה לא הייתה מעורבת בעניין והתעוררה הבוקר כמו שאר האוהדים לידיעה הנ״ל. עמותת האוהדים מחזקת את אלי כהן ובטוחה שהמאמן הוא זה שקובע אילו שחקנים יוחתמו בסופו של דבר במועדון. לטעם העמותה העיתוי שבו מתפרסם כזה דבר, עלול לפגוע במועדון ובהצלחת הקבוצה. אנו קוראים לאוהדים לשמור על איפוק ולהמשיך בדרך הטובה שבה הם צועדים מתחילת העונה. בשעות הקרובות חברי ועד העמותה ינסו להבין היכן עומדים הדברים והאם הם מבוססים ולאחר שיובהרו הפרטים נוציא הודעה מפורטת יותר".

 

במקביל, מתכוננת הקבוצה לקראת המפגש הערב (ש', 19:15, ספורט 1) מול בני יהודה. דומיניק גאלווינה צפוי להחליף בהרכב את אופיר קריאף שהמאמן, אלי כהן כועס על התנהלותו ושוקל לא להכלילו בסגל למשחק מול בני יהודה.

 

שוטר רוסי בודק את תעודות שחקני בית"ר במהלך המסע (צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים) (צילום: אסף שקד, בית
שוטר רוסי בודק את תעודות שחקני בית"ר במהלך המסע(צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים)

 

הרכב משוער: אריאל הרוש; שי חדד, דינו שקוורץ, מתן בראשי, חיים מגרלשווילי; דריו פרננדז, קובי מויאל, דומיניק גאלווינה, ערן לוי; אבי ריקן, חן עזריאל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארקדי גאידמק
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים