שתף קטע נבחר

קובי מויאל: "זקוקים לאוהדים, הם הדלק שלנו"

קשר בית"ר ירושלים קרא לקהל להפסיק את המחאה ולהגיע לעודד במשחק המכריע בסכנין: "איבדנו את הכוח הגדול שלנו, טובת המועדון מעל לכל"

"אוהדים יקרים, אנחנו נמצאים לפני משחק גורלי, אולי הגורלי ביותר של המועדון ב-20 השנים האחרונות. אנחנו נמצאים לפני משחק שיקבע את עתיד הקבוצה וגורל המועדון". כך פנה קשר בית"ר ירושלים קובי מויאל לאוהדי קבוצתו.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

הפנייה פורסמה באתר הרשמי של המועדון ומויאל ציין עוד: "עברנו שלושה חודשים קשים מאוד, גם על המגרש וגם מחוצה לו. איבדנו את הכוח הגדול שלנו שזה הקהל, שבמשך עשרות שנים דוחף את הקבוצה קדימה. זהו הזמן שאני ויתר חבריי לקבוצה, קוראים לכם האוהדים לרגע אחד לשים הכל בצד ולהתאחד סביב הקבוצה. אנחנו זקוקים לתמיכת הקהל, טובת המועדון חייבת להיות מעל הכל עבור מי שהקבוצה חשובה לו וזה לא סוד שהאוהדים שלנו זה הדלק שלנו. כולי תקווה שבעזרת תמיכת האוהדים נשאר בליגה למען עתיד טוב יותר".

 

בתוך כך התברר כי אחד מראשי המחאה העביר הודעה ליו"ר איציק קורנפיין: "תוציא הודעה שאתה עוזב את המועדון בסיום העונה - ואנחנו מוציאים 9 אוטובוסים לדוחא".

 

האוהד העביר עוד לקורנפיין את הדברים הבאים: "גם ככה פגעתם לנו בקבוצה. תן לנו את הצ'אנס להציל אותה. אם תחליט להישאר זה רק יראה כמה לא אכפת לך מהצלחת הקבוצה, כי תרצה או לא - כל עוד אתם במערכה הקבוצה תסבול".

 

מחאת אוהדי בית"ר ירושלים (צילום: ראובן כהן) (צילום: ראובן כהן)
מחאת אוהדי בית"ר ירושלים(צילום: ראובן כהן)

 

האוהדים המוחים טרם החליטו אם להגיע למשחק. הדעות ביניהם חלוקות כשחלקם טוען שיש להחרים את המשחק מאחר שראשי המועדון פגעו

בהם. אחד האוהדים המוחים אף העביר מסר לצוות המקצועי: "אם אתם רוצים עידוד כלשהו בדוחא, אל תכניסו את הצ'צ'נים".

 

יצוין כי סאדייב וקאדייב לא שיחקו מאז שטסו לצ'צ'ניה ללא ידיעת חלק מראשי בית"ר. כהן ציין שאם יצטרך לשתף את סאדייב מקצועית הוא יעשה זאת. כהן אמר לשחקנים באימון: "בשבת נצא למלון בצפון, תתנתקו מהכל ותתרכזו רק בכדורגל. אתם הולכים להאבק על העתיד של המועדון ושלכם. תזכרו טוב מה שאני אומר לכם. אם תפסידו ותרדו ליגה - זה לא ייעצר שם, כי הכל ייהרס. הקבוצה תמשיך ליפול ואף אחד לא ירצה לקחת אתכם. תסיימו את העונה בצורה מכובדת לכם ולמועדון שאתם מייצגים".

 

הבהיר שישתף את סדאייב אם יזדקק לו. אלי כהן (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
הבהיר שישתף את סדאייב אם יזדקק לו. אלי כהן(צילום: חיים צח)

 

מעמותת האוהדים נמסר לקראת המשחק בסכנין :"אוהדים יקרים, צו 8! הגענו ל-90 הדקות הכי קריטיות אי פעם בהסטוריה שהתחילה בשנת 1936. היינו

במאות ואלפי משחקים. ערמות של תוצאות, שערים, רגעי אושר ושמחה עם דמעות של עצב וכאב. הגענו לרגע בו כל אוהד שואל את עצמו מה חשוב יותר - בית"ר או מה שעומד ממול. יש לנו אחריות בידיים כלפי הסמל היקר שלנו שאנחנו אוהדים.

 

"הגענו לרגע שרק לנו האוהדים אכפת. ארקדי רואה בחלומו את בית"ר מתפרקת, אחמד טיבי, אוהדי הפועל ת"א וכל שונאי ישראל מבקשים ברעתנו. ירידת ליגה ופירוק בליגה השנייה עם 9 נקודות ובלי שחקני סגל היא אסון. אתם חושבים שהמחאה תעניין מישהו אחרי זה?? חייבים לשים הכל בצד ל-90 דקות ולעודד את ביתר שלנו. לא השחקנים, לא ההנהלה, רק את הסמל היקר שלנו. בית"ר זה לא העמותה, ההנהלה או שחקן כזה או אחר. ביתר זה הסמל שגדלנו עליו. אנו קוראים לכל אוהדי בית"ר באשר הם להגיע לדוחא, לעודד ולהטריף את השחקנים. רק ככה ירושלים לא תרד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים