שתף קטע נבחר

המשטרה: 600 שוטרים יאבטחו את סכנין - בית"ר

המשחק הטעון בשבת (19:10) יזכה לאבטחה כבדה. מפקד המחוז הצפוני, ניצב רוני עטיה: "לא נאפשר למי מהצדדים לנקוט באלימות". 500 כרטיסים הועברו לאוהדי בית"ר

במקביל להכנות של בני סכנין ובית"ר ירושלים למשחק הגורלי בשבת (19:10), גם כוחות הביטחון ממשיכים בהיערכות מיוחדת מצידם. הבוקר (ג') התקיימה הערכת מצב בראשות מפקד המחוז הצפוני ניצב רוני עטיה, ובה נקבע כי לא פחות מ-600 שוטרים יאבטחו את המשחק, והם יעזרו ב-150 סדרנים.

 

עוד ב-ynet ספורט על המשחק הטעון:

 

מהמשטרה גם נמסר שלמשחק יאושרו 6,500 כרטיסים אשר יוחתמו מראש ע"י המשטרה, כאשר בשערי הכניסה למגרש הכרטיסים ייבדקו ע"י שוטרים (ולא רק ע"י סדרנים). אוהדי בית"ר ירושלים יחנו את כלי הרכב בפארק אוסטרליה ומשם יועברו בהיסעים בליווי משטרה לתחומי המגרש וזאת לאחר שיעברו בידוק קפדני.

 

אוהדי בית"ר ירושלים. המורחקים יידרשו להתייצב בתחנת המשטרה (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
אוהדי בית"ר ירושלים. המורחקים יידרשו להתייצב בתחנת המשטרה(צילום: חיים צח)

 

כמו כן, אוהדי הקבוצות שיימצאו תחת השפעת אלכוהול לא יורשו להיכנס למשחק. אוהדים שהורחקו ממגרשי כדורגל ע"י בימ"ש או החלטה אחרת יידרשו להתייצב בתחנת משטרה בשעת המשחק.

הכנסת אמצעים פירוטכניים, מקלות וכו' לא תתאפשר, אך בדומה לעבר תתאפשר הכנסת דגלים ללא מוטות. במגרש ומחוצה לו תתבצע הפרדה מוחלטת בין קהל האוהדים.

 

ניצב רוני עטיה אמר אחרי הערכת המצב: "אני קורא לאוהדי הקבוצות לנהוג באיפוק ובסובלנות ולא להיגרר לפרובוקציות או אמירות לא אחראיות. אני גם קורא לראשי הציבור והמנהיגות להימנע מהתבטאויות המלבות את היצרים והאווירה, ומבקש מהם להרגיע את הרוחות ולא להוביל להסלמה. לא נאפשר למי מהצדדים לנקוט באלימות או נסיון לאלימות מסוג כלשהו ונפעל בתקיפות ובנחישות כנגד כל נסיון כזה. לא נרשה לאיש להפר את הסדר הציבורי".

 

אוהדי בית"ר קיבלו 500 כרטיסים

כ-500 כרטיסים הועברו למכירה עבור אוהדי בית״ר ירושלים. מכירת הכרטיסים עבור האוהדים מהבירה נערכת במשרדי "בימות" בלבד ולא תתאפשר חלוקת כרטיסים במגרש. קופות האצטדיון בדוחא לא יפתחו.


פורסם לראשונה 30/04/2013 13:09

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: זהר שחר
אוהדי בני סכנין
צילום: זהר שחר
מומלצים