שתף קטע נבחר

שוב עולה: מחיר הדלק יטפס ל-7.52 ש' לליטר

לאחר חודשיים בהם נהנו הצרכנים מירידה של 69 אגורות במחיר הדלק, יעלה בשבת מחיר בנזין 95 אוקטן ב-3.58%. הסיבה: שינויים בשער הדולר, עליית מחיר הבנזין בעולם ועליית המע"מ

שוב במגמת עלייה: לאחר חודשיים של ירידות מחירים, יעלה מחיר הדלק בתחילת חודש יוני ב-26 אגורות. מחיר הבנזין שנמצא בפיקוח יתעדכן בחצות הלילה שבין שבת (1 ביוני) ליום ראשון, כך פירסם היום (ה') משרד האנרגיה.

 

מתי נשלם פחות על חשמל ודלק?

לפיד חתם - המע"מ צפוי לעלות ביוני ל-18%

רוצים שישמעו אתכם? הביעו דעתכם בפייסבוק שלנו , ואנו נפרסם חלק מהתגובות

 

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) יעלה ב-3.58% ויעמוד על 7.52 שקלים לליטר, עליה של 26 אגורות מהחודש הקודם. עמלת תדלוק במשאבה המיועדת לתדלוק על ידי עובד תחנת התדלוק תעמוד על 18 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מהחודש קודם.

 

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (לא כולל מע"מ) יעלה ב-2.58% ויעמוד על 6.37 ש"ח לליטר, עליה של 16 אגורות מהחודש הקודם. עמלת תדלוק במשאבה המיועדת לתדלוק על ידי עובד תחנת התדלוק (לא כולל מע"מ) תעמוד על 15 אגורות לליטר, ללא שינוי מחודש קודם.

 

בחודשיים האחרונים נהנו הצרכנים מירידה של 69 אגורות במחירו של הבנזין (הוזלה של 8.5%). מחיר הדלק טיפס בחודש מרס ל-7.95 שקלים לליטר, וירד פעמיים באפריל ובמאי.

 

השינויים בשער הדולר ובמחיר הבנזין בשווקים בים התיכון, יחד עם העלאת המע"מ הצפויה, העלו את מחירו של הבנזין  והחזירו אותו לרמה שהיתה בחודש ינואר השנה.

 

מתוך 26 אגורות שנוספו למחיר הדלק - 6 אגורות הינן בגין עליית אחוז המע"מ מ-17% ל-18%.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
מחיר הדלק שוב עולה
צילום: רויטרס
מומלצים