שתף קטע נבחר

גנבה הסלולרי של חברתה המתה ומחקה התמונות

שבועיים לפני סיום י"ב, נוי כהן קרסה בבריכה ומתה. הוריה גילו במהלך השבעה שהאייפון 5 שלה, ובו תמונותיה האחרונות, נעלם. חברתה, שלמדה איתה בביה"ס והגיעה לניחום אבלים, חשודה בגניבה. היא מחקה את התמונות. גם הוריה עוכבו לחקירה

הוריה של נוי כהן (17) מקיבוץ עינת חיפשו את המזכרת האחרונה מבתם, וגילו שחברתה היא שגנבה במהלך השבעה את הסלולרי - ואף מחקה את התמונות: בת 18 מאחד היישובים במרכז הארץ נעצרה היום (א') בחשד כי גנבה את הטלפון הסלולרי של חברתה נוי כהן, שקרסה בבריכה ומתה בחודש שעבר. עדיין לא ברור מדוע מחקה את התמונות מזיכרון המכשיר.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

בלי דלק: המטוס הסולארי השלים מסע מחוף לחוף

סוף למבוכה: 'יד ימינו של בן לאדן' גורש מבריטניה

 

שבועיים לפני שנוי כהן סיימה את לימודיה בכיתה י"ב, כשיום הכיף בבריכת הקיבוץ הפך ברגע לטרגדיה נוראה. אחרי שיצאה מהבריכה, מחוץ למים, כהן חשה פתאום ברע. היא פונתה לבית החולים בילינסון ואושפזה כשהיא מחוסרת הכרה במחלקת טיפול נמרץ. הרופאים סיפרו לבני המשפחה כי בתם סובלת מדימום קשה במוח, ו"בידיעות אחרונות" נכתב כי הוריה החליטו לא להיאחז בתקווה הקלושה ולהשאיר אותה בחיים בזכות המכשירים, אלא לתרום את איבריה.

 

נוי כהן ז"ל ()
נוי כהן ז"ל
 

בעת השבעה הגיעו רבים לנחם את המשפחה, בהם חברותיה ללימודים של נוי. במהלך השבעה גילו הוריה של כהן שהטלפון הנייד שהיה בחדרה, מסוג אייפון 5 - נגנב. ההורים הגישו תלונה במשטרת ראש העין ושם פתחו בחקירה. במהלכה התברר כי בסלולרי היו חומרים אישיים, בהם התמונות האחרונות של נוי לפני מותה.

 

לאחר הגשת התלונה במשטרה, פנתה המשפחה לציבור בבקשה לסיוע - והכתבה על מותה של נוי כהן וגניבת הסלולרי פורסמה ב"ידיעות אחרונות". במהלך החקירה עלה שמה של החשודה, שלמדה בבית הספר עם כהן, והייתה בין אלו שהגיעו לנחם בשבעה את המשפחה. עוד התברר בחקירה, כי לאחר הגניבה פנתה אמה של כהן לחבריה ולחברותיה כדי לברר אם ידוע להם היכן המכשיר, ובין היתר שאלה זאת גם את החשודה, אך זו הכחישה כי הטלפון ברשותה.

  

החוקרים הגיעו לביתה של הצעירה, ובחדרה גילו את הסלולרי הגנוב. כמו כן נתפס בבית רכוש נוסף החשוד כגנוב. במשטרה החליטו גם לחקור את הוריה של הילדה, לאחר שהתברר כי היו מודעים למעשיה של בתם ולא דיווחו על כך. על פי ההערכה, הם גם ידעו שבתם גנבה את הטלפון של כהן. הבת והוריה עוכבו לחקירה.

 

כאשר נמצא הטלפון התברר כי כל החומרים האישיים שהיו שמורים בו, בהם תמונות של המנוחה מלפני מותה, נמחקו בינתיים על ידי החשודה. כעת עושים במשטרה מאמץ רב לשחזר את אותם חומרים, ואף עירבו בנושא חברות פרטיות. בסיום חקירה יוחלט אם לעצור את הצעירה ולהביאה לבית משפט להארכת מעצר.

 

גורם במשטרה אמר ל-ynet: "מדובר בחקירה לא קלה, אך לבסוף הצלחנו לעלות על מי שגנב את הטלפון. מיותר להגיד שגם אנחנו הזדעזענו לגלות שמדובר בחשודה שהיא חברתה של המנוחה, שניצלה את ביקורה בבית המשפחה כדי לגנוב את הסלולרי. מזעזע יותר בעינינו שהחשודה, בלי שום רגש, מחקה תמונות וחומרים מהטלפון".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים