שתף קטע נבחר

יצאה למסע עולמי לשכב עם 100 אלף גברים

פולניות, לא מה שחשבתם: בת 21 יצאה למסע חובק עולם במטרה לעשות סקס עם כמה שיותר. "אני אוהבת סקס, הנאות וגברים‭,"‬ סיפרה, כשעד עכשיו בילתה במיטתם של 284 בחורים. שוכבת (לא) לבד בחושך...

חשוב מאוד שלבן אדם תהיה מטרה בחיים. זה מה שההורים אומרים לנו מאז היינו קטנים. אבל לא ייתכן שההורים של אניה ליסבסקה מפולין מאושרים מהמטרה שבתם הגדירה לעצמה.

 

הצעירה בת ה־21 מוורשה הכריזה שהיא יוצאת למסע חובק עולם וביקור בכל המדינות, תוך ניסיון לשכב עם מאה אלף גברים. וכן, היא מבטיחה להקדיש לפחות 20 דקות לכל אחד מהם.

 

עוד על טיולים ומין בערוץ התיירות:

 

"אני רוצה להיות עם גברים לא רק מפולין, אלא מכל אירופה ומכל העולם כי אני אוהבת סקס, הנאות וגברים‭,"‬ אומרת ליסבסקה

 בראיון המתפרסם ב"אוסטריאן טיימס‭."‬

 

"בפולין, כל מה שקשור בסקס הוא עדיין בבחינת טאבו, וכל מי שמנסה להגשים את הפנטזיות המיניות שלה נחשבת לסוטה, פרוצה או חולת נפש‭,"‬ אומרת מי שמעידה על עצמה שיש לה בן זוג רציני.

 

החבר של אניה כנראה רציני ביותר, כי למרות שכבר הודיע שהוא "לא מאושר" מהתחביב החדש של אניה, החבר הודה בראיון בעיתון פולני שלא הייתה לו ברירה והוא נאלץ להסכים לתנאים שלה.

 

ללא הצורך לשלם על מלון. אניה ליסבסקה (מתוף דף הפייסבוק של אניה ליסבסקה)
ללא הצורך לשלם על מלון. אניה ליסבסקה(מתוף דף הפייסבוק של אניה ליסבסקה)

 

השקעה של ‭3.8‬ שנים כדי לעמוד ביעד

את מרתון הסקס שלה התחילה אניה כבר ב-24 במאי השנה, קרוב לבית, עם גברי ורשה. על פי הדיווחים בדף הפייסבוק שלה, שבו אף שיתפה כתבה זו, היא כבר הספיקה לעבור במיטותיהם של 284 גברים, ומתכוונת לנצל את המשאבים העומדים לרשותה בפולין לפני שתחצה גבולות ויבשות.

 

כרגע רשומים בדף הפייסבוק שלה כ-46 אלף לייקים, והיא מקווה לגייס בני זוג פוטנציאליים באמצעות אתר אינטרנט שבו יוכל כל מי שרוצה לזכות בחסדיה להירשם ולקחת מספר.

 

ואנחנו לא יכולים שלא לתהות איך בדיוק היא מתכוונת לעשות את זה. סקס עם מאה אלף גברים, 20 דקות בכל פעם, ידרוש ממנה השקעה של ‭3.8‬ שנים תמימות, וזה בלי לקחת בחשבון הפוגות להתאוששות, אוכל, שתייה, שינה, פיפי או הפסקת פרסומות.

 

אם, כפי שהיא מכריזה, היא תתמקד בתחביב שלה בסופי שבוע בלבד, היא תזדקק ל־20 שנה בקירוב כדי לסיים את הפרויקט. ומילת אזהרה לגברת: אם היא עושה את זה בשביל להיכנס לספר השיאים של גינס צפויה לה אכזבה, כי בגינס מעולם לא הכניסו שיאים שקשורים בפעילות מינית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוף דף הפייסבוק של אניה ליסבסקה
כנראה שגם זו דרך לראות עולם. ליסבסקה
מתוף דף הפייסבוק של אניה ליסבסקה
מומלצים