שתף קטע נבחר

ארה"ב: שרי אריסון קיבלה תואר ד"ר של כבוד

בעלת השליטה בבנק הפועלים קיבלה תואר ד"ר של כבוד מאוניברסיטת ג'ורג' מייסון בווירג'יניה כהוקרה על "קידום והטמעת ערכים בעסקים ובפילנתרופיה"

אוניברסיטת ג'ורג' מייסון בווירג'יניה העניקה בסוף השבוע האחרון לשרי אריסון תואר ד"ר של כבוד בטקס בו השתתפו אלפי סטודנטים ואנשי סגל.

 

שרי אריסון (באמצע) מקבלת את התואר מנשיא אוניברסיטת ג'ורג' מייסון אנחל קבררה ומחברת הדירקטוריון קארן אלקלדה (צילום: אלקסיס גלאן) (צילום: אלקסיס גלאן)
שרי אריסון (באמצע) מקבלת את התואר מנשיא אוניברסיטת ג'ורג' מייסון אנחל קבררה ומחברת הדירקטוריון קארן אלקלדה(צילום: אלקסיס גלאן)

 

"הדרך בה שרי אריסון מממשת אחריות ערכית בעסקים מהווה דוגמא עבורנו, ואנו רוצים לחלוק זאת עם הסטודנטים שלנו שמתחילים כעת שלב חדש בחייהם", אמר נשיא האוניברסיטה אנחל קבררה. "החזון שלנו כלפי בוגרי האוניברסיטה, הוא שיהיו אזרחים מעורבים בחברה, הפועלים מתוך מצפון אתי ורואים עצמם מחויבים ליצירה של חברה שמושתת על ערכי הצדק. העבודה ששרי אריסון עושה ברחבי העולם מראה כיצד ניתן לעשות זאת".

 

שרי אריסון - כתבות נוספות בנושא:

 

במהלך הטקס נשאה אריסון נאום בפני הסטודנטים ואמרה כי "מודעות וחינוך מעצבים את המחר של כולנו. על ידי שזירה של ערכים לתוך מארג החיים היומיומי, הסטודנטים של היום יוכלו להפוך למנהיגים מעוררי השראה שיוצרים שינוי חיובי, למען אנשים, חברות, קהילות ולמען כדור הארץ".

 

"במסע שעברתי במהלך שני העשורים האחרונים, יצרתי חזון אחר חזון עבור כל אחת מהחברות העסקיות וכל אחד מהארגונים הפילנתרופיים שלי בקבוצת אריסון. אך ככל שהחזון חשוב - הוא אינו מספיק. דרושים האנשים הנכונים, שיקימו את הצוותים הנכונים, יתוו אסטרטגיה לטווח ארוך וימצאו דרכים מעשיות ליישם ערכים ומטרות המקדימים את זמנם", הוסיפה אריסון.

 

מהדוברות של אריסון נמסר כי שיתוף הפעולה בין אוניברסיטת ג'ורג' מייסון לבינה מתמקד במחקר ובלימוד של "מודל עשיית הטוב ביוזמת שרי אריסון". המודל, שכולל 13 ערכים, עוסק ביישום ערכים אנושיים בסיסיים בחברות עסקיות גלובליות ובארגונים, השואפים ליצור "כלכלה ערכית" שמאזנת בין אנשים, רווחים וסביבה.

 

באירוע השתתפו גם יו"ר ומנכ"ל אריסון השקעות אפרת פלד; מאיר ויצ'נר, סמנכ"ל אסטרטגיה באריסון השקעות; שלומית דה פריס, מנכ"ל הקרן המשפחתית על שם תד אריסון וקינן רבינו, סמנכ"ל מיזמי חזון בקרן המשפחתית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלקסיס גלאן
שרי אריסון
צילום: אלקסיס גלאן
מומלצים